Оголошується відбір представника від ГУНП в Дніпропетровській області, який може бути включений до складу поліцейської комісії

Мета: обрати представника від ГУНП в Дніпропетровській області, здатного професійно виконувати повноваження члена поліцейської комісії ГУНП відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію».

Якщо Ви маєте бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет та виявили бажання стати членом поліцейської комісії  ГУНП в Дніпропетровській області, просимо Вас до 31 травня 2019 року подати до Головного управління за адресою: вул. Троїцька, 20а (сектор організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП) такі документи:

1. Власноручно написану заяву (із наданням згоди на  обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»). Надається особисто у письмовому вигляді.
2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 - 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації кандидата).
3. Автобіографію.
4. Копії документів про освіту (за згодою).
5. Копію трудової книжки (за згодою).
6. Інші матеріали (рекомендаційні листи, характеристики тощо), які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (бажано).

Поряд з цим інформуємо, що відповідно до пункту 12 Порядку діяльності поліцейських комісій, затвердженого наказом МВС України від 25.12.2015 № 1631, керівник територіального (у тому числі міжрегіонального) органу поліції визначає кандидатури представників поліцейської комісії з числа працівників відповідного органу поліції, а також (за згодою) з числа депутатів місцевих рад, працівників МВС, апарату Національної поліції України, представників громадських, правозахисних організацій, проектів міжнародної технічної допомоги, громадськості та засобів масової інформації.

Довідки за телефонами: (056) 756-52-47,  (056) 756-52-67