У селищі Знаменівка Новомосковського району у фермера виявили плантацію конопель

Протидія наркозлочинності

Обшуки  проводились поліцейськими Індустріального відділення поліції із залученням спец-підрозділу КОРД за інформацією поліцейського офіцера громади.

Піщанськими поліцейськими офіцерами громади близько місяця назад була отримана оперативна інформація, що на одному з подвір'їв с. Знаменівки розташовані теплиці, в яких можливо вирощується марихуана за сучасною гідропонічною технологією.

20 вересня в указаному приватному домоволодінні в рамках розслідування кримінального провадження за ст. 307 Кримінального кодексу України було проведено санкціонований обшук. Посеред теплиць із овочами поліцейські виявили  5-тиметрові кущі конопель.

З будинку правоохоронці вилучили  вже висушену і подрібнену речовину рослинного походження ззовні схожу на марихуану. Все вилучене направлено на експертизу.

Слідчим відділом Індустріального ВП вирішується питанні про внесенні відомостей до єдиного реєстру з правовою кваліфікацією за ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) та 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації  поліції Дніпропетровської області