День з поліцейським та рятувальником: правоохоронці Дніпра провели для дітей пізнавальний урок

Робота з дітьми

Вони роз’яснили учням правила безпечної поведінки та розповіли про роботу поліцейського і рятувальника.

13 вересня інспектори з ювенальної превенції Дніпровського районного управління поліції спільно з представниками Державної служби України з надзвичайних подій завітали до учнів школи № 129, що у Самарському районі міста Дніпро та до слухачів Царичанського аграрно-професійного ліцею. Правоохоронці провели для дітей відкритий урок під назвою «День з поліцейським  та рятувальником», під час якого закликали бути законослухняними, дотримуватись правил пожежної безпеки та дорожнього руху.

Працівники поліції навели декілька прикладів адміністративних і кримінальних правопорушень, а також різних ситуацій, які можуть трапитись з підлітками. Поліцейські роз’яснили, що існує декілька видів відповідальності: адміністративна, цивільна та кримінальна. За вчинення адміністративного та кримінального правопорушення відповідальність настає з 16 років, а у деяких випадках - з 14 років.

Правоохоронці закликали дітей у разі виникнення будь-яких непередбачуваних подій звертатись за допомогою на лінію 102 або 101.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського районного управління поліції