вул. Троїцька, 20-а, м. Дніпро, 49101, Україна
тел.: +380 56 756 50 01, +380 56 756 50 02
e-mail:
[email protected]t

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
28.05.2017
Травень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
222324252627
28
293031
дата з:
по:
ОПИТУВАННЯ
Яке з явищ викликає у Вас найбільше занепокоєння?
Порушення водіями правил дорожнього руху
Вулична стіхійна торгівля
Вулична злочинність
Відповісти  Відповісти
Результати  Відповісти


Головна » Головне меню » Новини » Усі новини

Список кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів для проходження перевірки рівня фізичної підготовленості
17.05.2017 | 13:39

СПИСОК запрошених на перевірку рівня фізичної підготовленості кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів з специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку кадрів для МВС для проходження тестування рівня фізичної підготовленості

Дата проведення: 19 травня 2017 р.

Місце проведення: територія Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Адреса: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26

Прибуття за 30 хв. до початку тестування.

 № з/п

Час початку тестування

Прізвище, ім'я, по-батькові

1.                 

09:00

Аксьонов Родіон Анатолійович

2.                 

09:00

Кисельов Олександр Олександрович

3.                 

09:00

Комаров Максим Олегович

4.                 

09:00

Марченко Олексій Олегович

5.                 

09:00

Осічанський Костянтин Костянтинович

6.                 

09:00

Скубенич Владислав Іванович

7.                 

09:00

Стельмашенко Олександр Анатолійович

8.                 

09:00

Тимошенко Олександр Вадимович

9.                 

09:00

Ткаченко Даніїл Вікторович

10.            

09:00

Тремтячий Роман Богданович

11.            

09:00

Щеглов Данило Русланович

12.            

09:00

Димихіна Юлія Андріївна

13.            

09:00

Заіка Ольга Вячеславівна

14.            

09:00

Кріпка Юлія Євгенівна

15.            

09:00

Нікольська Дар'я Дмитрівна

16.            

09:00

Тюменцева Марія Олександрівна

17.            

09:00

Черкашина Тетяна Сергіївна

18.            

09:00

Юзбашян Ліліана Рубенівна

19.            

09:00

Кошевий Євгеній Олегович

20.            

09:00

Тронь Станіслав Юрійович

21.            

09:00

Чумаченко Дмитро Валерійович

1.                 

09:00

Антоненко Софія Станіславівна

2.                 

09:00

Ротенко Каріна Андріївна

3.                 

09:00

Шаблій Ірина Вікторівна

4.                 

09:00

Шоль Альона Михайлівна

5.                 

09:00

Драка Юрій Володимирович

6.                 

09:00

Секретнюк Володимир Ігорович

7.                 

09:00

Сорока Микита Володимирович

8.                 

09:00

Юдін Ян Олександрович

9.                 

09:00

Гробова Олена Євгенівна

10.            

09:00

Євтушенко Даріна Олександрівна

11.            

09:00

Латиш Анна Валеріївна

12.            

09:00

Маляр Єлизавета Олександрівна

13.            

09:00

Подолякіна Анастасія Феліксовна

14.            

09:00

Свистун Юлія Миколаївна

15.            

09:00

Аксьонов Андрій Костянтинович

16.            

09:00

Бондаренко Микита Дмитрович

17.            

09:00

Бондаренко Олексій Сергійович

18.            

09:00

Гайдей Віталій Олегович

19.            

09:00

Давідян Артем Валерійович

20.            

09:00

Ейвазов Рустам Джамбулович

21.            

09:00

Зайцев Максим Олегович

22.            

09:00

Іванін Кирило Ігорович

23.            

09:00

Іпполітов Станіслав Ігорович

24.            

09:00

Калініченко Владислав Олегович

25.            

09:00

Курбала Денис Вікторович

26.            

09:00

Кухарчук Дмитро Михайлович

27.            

09:00

Москаленко Олексій Едуардович

28.            

09:00

Олійник Артем Павлович

29.            

09:00

Подгорний Владислав Іванович

30.            

09:00

Похил Володимир Вадимович

31.            

09:00

Прялкін Станіслав Олександрович

32.            

09:00

Ромащенко Денис Сергійович

33.            

09:00

Савенко Ілля Ігорович

34.            

09:00

Талатинник Антон Миколайович

35.            

09:00

Томілін Костянтин Михайлович

36.            

09:00

Фадєєв Олег Олегович

37.            

09:00

Халілов Халід Бахраш огли

38.            

09:00

Цибулько Даніїл Андрійович

39.            

09:00

Абрамова Єлизавета Павлівна

40.            

09:00

Безугла Катерина Олександрівна

41.            

09:00

Велика Яна Володимирівна

42.            

09:00

Деордиця Тетяна Юріївна

43.            

09:00

Коробей Юлія Андріївна

44.            

09:00

Максюта Тетяна Геннадіївна

45.            

09:00

Менегатті Катерина Віталіївна

46.            

09:00

Монахова Юлія Сергіївна

47.            

09:00

Навожко Віолета Олександрівна

48.            

09:00

Пономарьова Вікторія Романівна

49.            

09:00

Попова Марія Олександрівна

50.            

09:00

Прудка Юлія Сергіївна

51.            

09:00

Сорокіна Марина Андріївна

52.            

09:00

Співак Катерина Вікторівна

53.            

09:00

Суржина Юлія Сергіївна

54.            

09:00

Тулба Карина Віталіївна

55.            

09:00

Усенко Вероніка Сергіївна

56.            

09:00

Штефан Дар'я Ігорівна

57.            

09:00

Помагайбо Дмитро Віталійович

58.            

09:00

Чурбанов Олександр Олександрович

59.            

09:00

Бунтова Катерина Олександрівна

60.            

09:00

Гречко Ганна Сергіївна

61.            

09:00

Землянко Марія Сергіївна

62.            

09:00

Коляда Анастасія Сергіївна

63.            

09:00

Оникієнко Ольга Юріївна

64.            

09:00

Проскура Єлизавета Олексіївна

65.            

09:00

Ходак Крістіна Сергіївна

66.            

09:00

Шило Валерія Миколаївна

67.            

09:00

Черних Марк Костянтинович

68.            

09:00

Чіпець Вадим Олександрович

69.            

09:00

Шепелєв Андрій Андрійович

70.            

09:00

Малишевська Карина Геннадіївна

71.            

09:00

Мельник Марина Андріївна

72.            

09:00

Мухіна Катерина Андріївна

73.            

09:00

Пікуш Ярослава Ярославівна

74.            

09:00

Шишкіна Ксенія Олегівна

75.            

09:00

Андрієвський Валерій Станіславович

76.            

09:00

Бородіна Карина Олексіївна

77.            

09:00

Чабан Діана Миколаївна

78.            

09:00

Бігун Владислав Сергійович

 

УКЗ ГУНП в Дніпропетровській області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
24.05.2017 | 11:38 До уваги ЗМІ!
18.05.2017 | 11:38 До уваги ЗМІ!
18.05.2017 | 11:38 До уваги ЗМІ!