вул. Троїцька, 20-а, м. Дніпро, 49101, Україна
тел.: +380 56 756 50 01, +380 56 756 50 02
e-mail:
[email protected]t

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
23.08.2017
Серпень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
2122
23
24252627
28293031
дата з:
по:
ОПИТУВАННЯ
Як ви оцінюєте роботу поліції Дніпропетровської області? (вкажіть цифру від 1 до 5, де 1 - дуже погано, а 5 - дуже добре)
***1
***2
***3
***4
***5
Відповісти  Відповісти
Результати  Відповісти


Головна » Головне меню » Новини » Усі новини

Список запрошених кандидатів на посади психологів та інспекторів сектору реагування патрульної поліції для співбесіди з поліцейською комісією
04.07.2017 | 15:54

6 липня 2017 року о 09.00 годині у приміщенні ГУНП в Дніпропетровській області (вул. Троїцька, 20а, м. Дніпро) відбудеться засідання поліцейської комісії.

Порядок денний: проведення співбесіди з кандидатами на службу до поліції на заміщення вакантних посад психологів та інспекторів сектору реагування патрульної поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Список запрошених кандидатів

 

№ з/п

Час початку

співбесіди

Прізвище

Імя

По батькові

1.            

9:00

Андреєв

Андрій

Степанович

2.            

9:00

Бакулей

Анатолій

Анатолійович

3.            

9:00

Бакулей

Катерина

Володимирівна

4.            

9:00

Березін

Сергій

Сергійович

5.            

9:00

Білоусова

Ірина

Павлівна

6.            

9:00

Близнюк

Станіслав

Михайлович

7.            

9:00

Боздуган

Вадим

Валерійович

8.            

9:00

Бондаренко

Олександр

Миколайович

9.            

9:00

Бруй

Дмитро

Валерійович

10.         

9:00

Валенко

Дмитро

Миколайович

11.         

9:00

Василенко

Віталій

Андрійович

12.         

9:00

Васильєва

Марина

Миколаївна

13.         

9:00

Векленко

Юлія

Миколаївна

14.         

9:00

Воронов

Сергій

Олексійович

15.         

9:00

Григор

Олексій

Андрійович

16.         

9:00

Грищенко

Олександр

Вікторович

17.         

9:00

Данілов

Олег

Ігорович

18.         

9:00

Дмитріва

Анна

Степанівна

19.         

9:00

Дружиніна

Юлія

Сергіївна

20.         

9:00

Івженко

Станіслав

Геннадійович

21.         

9:00

Какуша

Денис

Олександрович

22.         

9:00

Каплюченко

Руслан

Ігорович

23.         

9:00

Каплюченко

Юлія

Владиславівна

24.         

9:00

Кацай

Сергій

Юрійович

25.         

9:00

Комісар

Олександр

Віталійович

26.         

9:00

Котко

Альона

Олександрівна

27.         

9:00

Кравченко

Володимир

Станіславович

28.         

9:00

Кравченко

Антон

Юрійович

29.         

9:00

Кублицький

Артем

Дмитрович

30.         

9:00

Лазненко

Олександр

Олександрович

31.         

12:00

Лисий

Дмитро

Володимирович

32.         

12:00

Магась

Сергій

Сергійович

33.         

12:00

Маймол

Олексій

Олексійович

34.         

12:00

Макаркіна

Ольга

Вадимівна

35.         

12:00

Максименко

Сергій

Іванович

36.         

12:00

Мамедов

Фуад

Аділ огли

37.         

12:00

Мацак

Максим

Юрійович

38.         

12:00

Михайленко

Антон

Сергійович

39.         

12:00

Моргун

Артем

Сергійович

40.         

12:00

Немченко

Богдан

Володимирович

41.         

14:00

Носач

Ліна

Володимирівна

42.         

14:00

Олефіренко

Валерій

Миколайович

43.         

14:00

Паніхіна

Юнона

Володимирівна

44.         

14:00

Пушко

Сергій

Васильович

45.         

14:00

Пшенічніков

Леонід

Олександрович

46.         

14:00

Рубан

Сергій

Володимирович

47.         

14:00

Салабута

Володимир

Валерійович

48.         

14:00

Свєчніков

Юрій

Олексійович

49.         

14:00

Семенюк

Аліса

Олегівна

50.         

14:00

Сербененко

Сергій

Іванович

51.         

14:00

Сидоренко

Олександр

Вікторович

52.         

14:00

Сідий

Микола

Сергійович

53.         

14:00

Скляренко

Максим

Володимирович

54.         

14:00

Скребнєва

Анастасія

Володимирівна

55.         

14:00

Слободянюк

Максим

Вадимович

56.         

14:00

Стрекун

Олександр

Сергійович

57.         

14:00

Супруненко

Володимир

Андрійович

58.         

14:00

Таран

Андрій

Іванович

59.         

14:00

Тарасенко

Олексій

Олегович

60.         

14:00

Тарасов

Тарас

Валерійович

61.         

14:00

Тетянич

Руслан

Вікторович

62.         

14:00

Тищенко

Альона

Леонідівна

63.         

14:00

Тонкий

Ростислав

Едуардович

64.         

14:00

Тонконіг

Наталія

Ігорівна

65.         

14:00

Топал

Ігор

Юрійович

66.         

14:00

Фоменко

Артем

Олександрович

67.         

14:00

Ціось

Владислав

Валентинович

68.         

14:00

Чернашова

Тетяна

Василівна

69.         

14:00

Чернявський

Іван

Леонідович

70.         

14:00

Матюхов

Віктор

Миколайович

71.         

14:00

Пащенко

Ірина

Юріївна

72.         

14:00

Рибальченко

Ірина

Анатоліївна

 

Поліцейська комісія

ГУНП в Дніпропетровській області  

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
22.08.2017 | 09:34 Оголошення
01.08.2017 | 11:38 До уваги ЗМІ