вул. Троїцька, 20-а, м. Дніпро, 49101, Україна
тел.: +380 56 756 50 01, +380 56 756 50 02
e-mail:
[email protected]t

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
23.08.2017
ОПИТУВАННЯ
Як ви оцінюєте роботу поліції Дніпропетровської області? (вкажіть цифру від 1 до 5, де 1 - дуже погано, а 5 - дуже добре)
***1
***2
***3
***4
***5
Відповісти  Відповісти
Результати  Відповісти


Головна » Головне меню » Рада ветеранів » Новини Ради ветеранів

Оголошення про проведення співбесіди з кандидатами на службу до поліції на заміщення вакантних посад молодшого складу
07.07.2017 | 15:33

10 липня 2017 року о 09.00 годині у приміщенні ГУНП в Дніпропетровській області (вул. Троїцька, 20а, м. Дніпро) відбудеться засідання поліцейської комісії.

Порядок денний: проведення співбесіди з кандидатами на службу до поліції на заміщення вакантних посад молодшого складу ГУНП в Дніпропетровській області.

Список запрошених кандидатів

 

№ з/п

Час початку

співбесіди

Прізвище

Імя

По батькові

1.            

9:00

Аббуд

Ілля

Нажийович

2.            

9:00

Алібеков

Рустам

Гудретдінович

3.            

9:00

Бариш

Владислав

Сергійович

4.            

9:00

Білозерова

Ірина

Валеріївна

5.            

9:00

Білоха

Наталія

Володимирівна

6.            

9:00

Бойко

Роман

Петрович

7.            

9:00

Болюбаш

Ярослав

Сергійович

8.            

9:00

Бондарчук

Микола

Сергійович

9.            

9:00

Бормаченко

Денис

Євгенійович

10.         

9:00

Бугай

Сергій

Сергійович

11.         

9:00

Гайдук

Андрій

Миколайович

12.         

9:00

Герасименко

Влада

Олегівна

13.         

9:00

Герасименко

Вікторія

Валеріївна

14.         

9:00

Грицай

Артем

Миколайович

15.         

9:00

Гукалова

Катерина

Володимирівна

16.         

9:00

Гунченко

Антон

Юрійович

17.         

9:00

Гурін

Володимир

Євгенович

18.         

 

Дворецька

Аліна

Олександрівна

19.         

9:00

Дереза

Сергій

Вікторович

20.         

9:00

Євтушенко

Володимир

Вікторович

21.         

9:00

Животовський

Ігор

Володимирович

22.         

9:00

Закордонець

Максим

Юрійович

23.         

9:00

Земляний

Сергій

Миколайович

24.         

9:00

Іванов

Олексій

Олександрович

25.         

9:00

Ізмайлов

Ігор

Валерійович

26.         

9:00

Ізотов

Микола

Миколайович

27.         

9:00

Ільїчов

Владислав

Сергійович

28.         

9:00

Калюга

Олексій

Сергійович

29.         

9:00

Катлан

Карина

Олександрівна

30.         

9:00

Клочко

Віталій

Іванович

31.         

9:00

Коваленко

Сергій

Миколайович

32.         

9:00

Коваленко

Максим

Дмитрович

33.         

9:00

Козирь

Іван

Володимирович

34.         

9:00

Коломоєць

Дмитро

Володимирович

35.         

9:00

Константинов

Володимир

Олександрович

36.         

9:00

Корогод

Карина

Сергіївна

37.         

9:00

Короленко

Дар'я

Юріївна

38.         

9:00

Кохан

Віталій

Стефанович

39.         

9:00

Кошеленко

Вячеслав

Станіславович

40.         

9:00

Кравченко

Андрій

Сергійович

41.         

9:00

Кравчук

Анастасія

Андріївна

42.         

9:00

Краснокутська

Вікторія

Валентинівна

43.         

9:00

Кривцун

Анна

Іванівна

44.         

9:00

Крижовець

Денис

Дмитрович

45.         

9:00

Курячий

Максим

Михайлович

46.         

9:00

Лєшан

Каріна

Миколаїівна

47.         

9:00

Логвиненко

Андрій

Юрійович

48.         

9:00

Манко

Станіслав

Анатолійович

49.         

9:00

Менчик

Андрій

Андрійович

50.         

9:00

Мироненко

Дмитро

Миколайович

51.         

11:00

Міронова

Діана

Сергіївна

52.         

11:00

Міщенко

Сергій

Вікторович

53.         

11:00

Мороз

Максим

Васильович

54.         

11:00

Надточа

Юлія

Іванівна

55.         

11:00

Немогущий

Іван

Володимирович

56.         

11:00

Нечитайло

Юрій

Васильович

57.         

11:00

Ночевна

Тетяна

Валеріївна

58.         

11:00

Озерчук

Дар'я

Сергіївна

59.         

11:00

Перебийніс

Артур

Леонідович

60.         

11:00

Романовська

Надія

Сергіївна

61.         

11:00

Середюк

Карина

Павлівна

62.         

11:00

Столєсніков

Ігор

Олегович

63.         

11:00

Супрун

Лємбіт

Миколайович

64.         

11:00

Терновенко

Крістіна

Вікторівна

65.         

11:00

Токарчук

Кирило

Володимирович

66.         

11:00

Фірсов

Олександр

Юрійович

67.         

11:00

Хмелевський

Роман

Володимирович

68.         

11:00

Цесько

Максим

Олександрович

69.         

11:00

Цмінь

Євгеній

Васильвич

70.         

11:00

Щербак

Максим

Андрійович

71.         

11:00

Яковенко

Олександр

Володимирович

72.         

11:00

Яремченко

Данил

Ігорович

 

Поліцейська комісія

ГУНП в Дніпропетровській області  

07.07.2017

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
22.08.2017 | 09:34 Оголошення
01.08.2017 | 11:38 До уваги ЗМІ