вул. Троїцька, 20-а, м. Дніпро, 49101, Україна
тел.: +380 56 756 50 01, +380 56 756 50 02
e-mail:
[email protected]t

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
17.10.2017
Жовтень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16
17
1819202122
23242526272829
3031
дата з:
по:
ОПИТУВАННЯ
Як ви оцінюєте роботу поліції Дніпропетровської області? (вкажіть цифру від 1 до 5, де 1 - дуже погано, а 5 - дуже добре)
***1
***2
***3
***4
***5
Відповісти  Відповісти
Результати  Відповісти


Головна » Головне меню » Новини » Усі новини

Список поліцейських ГУНП в Дніпропетровській області, запрошених на засідання атестаційної комісії ГУНП 21.09.2017
19.09.2017 | 10:54

Список поліцейських ГУНП в Дніпропетровській області,

запрошених на засідання атестаційної комісії ГУНП, яке відбудеться

21.09.2017 о 15.00 в адмінбудівлі ГУНП кабінет 114

1.     


старший сержант поліції

Аксьонов

Богдан

Володимирович

поліцейський відділення № 1 взводу № 3 роти конвойної служби ізолятора тимчасового тримання № 2 ГУНП

2.     

сержант поліції

Алієв

Віктор

Шамістанович

поліцейський взводу № 3 роти патрульної служби поліції особливого призначення "Кривбас" ГУНП

3.     

старший сержант поліції

Гром

Денис

Олександрович

поліцейський взводу № 2 роти № 5 (штурмова) полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1" ГУНП

4.     

старший сержант поліції

Задко

Олексій

Сергійович

поліцейський взводу № 3 роти № 1 полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1" ГУНП

5.     

старший сержант поліції

Зима

Артем

Сергійович

поліцейський взводу № 3 роти № 3 полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1" ГУНП

6.     

сержант поліції

Купріков

Вадим

Олегович

поліцейський взводу № 2 роти № 1 полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1" ГУНП

7.     

старший лейтенант поліції

Куриляк

Віталій

Володимирович

інспектор відділу організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання ГУНП

8.     

 старший лейтенант поліції

Лаврухін

Артем

Олегович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Кам'янського відділу поліції

9.     

капітан поліції

Ластовченко

Олексій

Володимирович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Покровського відділення поліції Криворізького відділу поліції

10.  

сержант поліції

Лядський

Андрій

Станіславович

поліцейський відділення № 2 взводу № 4 роти конвойної служби ізолятора тимчасового тримання № 2 ГУНП

11.  

старший лейтенант поліції

Магденко

Владислав

Григорович

інспектор інспекторського відділу Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП

12.  

старший сержант поліції

Малий

Юліан

Олександрович

помічник чергового СРПП № 2 Південного відділення поліції Кам'янського відділу поліції

13.  

капітан поліції

Малиновська

Юлія

Олександрівна

інспектор слідчого відділу Кам'янського відділу поліції

14.  

старший сержант поліції

Маслов

Дмитро

Ігорович

поліцейський відділення № 1 взводу № 2 роти конвойної служби ізолятора тимчасового тримання № 2 ГУНП

15.  

лейтенант поліції

Мітченко

Катерина

Вікторівна

старший психолог відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення ГУНП

16.  

капітан поліції

Міщенко

Максим

Юрійович

інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Криворізького відділу поліції

17.  

старший лейтенант поліції

Мокляк

Сергій

Миколайович

слідчий слідчого відділу Синельниківського відділу поліції

18.  

старший лейтенант поліції

Нем`ятий

Роман

Костянтинович

слідчий слідчого відділення Петропавлівського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

19.  

лейтенант поліції

Пальоний

Станіслав

Ігорович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Кам'янського відділу поліції

20.  

старший лейтенант поліції

Решетіло

Олексій

Сергійович

слідчий відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління ГУНП

21.  

майор поліції

Савченко

Руслан

Ігорович

слідчий слідчого відділення Васильківського відділення поліції Синельниківського відділу поліції

22.  

сержант поліції

Скорик

Віталій

Сергійович

поліцейський взводу № 1 роти патрульної служби поліції особливого призначення "Кривбас" ГУНП

23.  

старший лейтенант поліції

Чала

Ольга

Володимирівна

слідчий організаційно-методичного відділу слідчого управління ГУНП

24.  

капітан поліції

Широкий

Ігор

Вікторович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Апостолівського відділення поліції Нікопольського відділу поліції

25.  

старший лейтенант поліції

Андрущенко

Аліна

Василівна

інспектор сектору моніторингу Павлоградського відділу поліції

26.  

старший лейтенант поліції

Біленко

Олександр

Юрійович

інспектор-черговий чергової частини Довгинцівського відділення поліції Криворізького відділу поліції

27.  

майор поліції

Боздуган

Костянтин

Валерійович

інспектор сектору патрульної поліції відділення поліції в річковому порту Амур -Гавань Дніпровського відділу поліції

28.  

майор поліції

Веремйов

Ігор

Сергійович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

29.  

підполковник поліції

Дубінін

Володимир

Сергійович

слідчий слідчого відділу Новомосковського відділу поліції

30.  

капітан поліції

Назаренко

Віталій

Юрійович

старший інспектор відділу організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання ГУНП

31.  

старший сержант поліції

Неєр

Сергій

Володимирович

поліцейський відділення охорони ізолятора тимчасового тримання № 2 ГУНП

32.  

старший лейтенант поліції

Пастух

Сергій

Васильович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Південного відділення поліції Кам'янського відділу поліції

33.  

старший лейтенант поліції

Пяткіна

Руслана

Юріївна

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Вільногірського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції

34.  

старший сержант поліції

Гарбуз

Вячеслав

Валерійович

молодший інспектор взводу забезпечення супроводження ГУНП

35.  

старший сержант поліції

Гричаний

Михайло

Миколайович

поліцейський з логістики, обліку та збереження речових доказів і озброєння логістики Перещепинського відділення поліції Новомосковського відділу поліції

36.  

старший сержант поліції

Кругліков

Олег

Віталійович

молодший інспектор взводу забезпечення супроводження ГУНП

 

УКЗ ГУНП в Дніпропетровській області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
05.10.2017 | 17:10 Оголошення