вул. Троїцька, 20-а, м. Дніпро, 49101, Україна
тел.: +380 56 756 50 01, +380 56 756 50 02
e-mail:
[email protected]t

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
18.01.2018
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
151617
18
192021
22232425262728
293031
дата з:
по:


Головна » Головне меню » Новини » Усі новини

Список поліцейських ГУНП, які підлягають атестуванню
08.12.2017 | 11:24

1

старший лейтенант поліції

Дуган

Микола

Миколайович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Дніпровського районного відділення поліції Дніпровського відділу поліції

2

сержант поліції

Гаврилов

Іван

Олександрович

поліцейський відділення № 2 взводу конвойної служби ізолятора тимчасового тримання № 3 ГУНП

3

старший лейтенант поліції

Айрапетян

Аршавір

Славікович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Новокодацького відділення поліції Дніпровського відділу поліції

4

старший лейтенант поліції

Аносов

Дмитро

Миколайович

слідчий слідчого відділення Тернівського відділення поліції Павлоградського відділу

5

старший сержант поліції

Антошків

Олександр

Михайлович

поліцейський відділення №2 взводу №2 роти №2 батальйону конвойної служби ГУНП

6

майор поліції

Анцибор

Тетяна

Віталіївна

старший слідчий відділення розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого відділу Павлоградського відділу поліції

7

старший сержант поліції

Бакай

Олег

Вікторович

помічник чергового сектору реагування патрульної поліції № 3 Межівського відділення поліції Синельниківського відділу поліції

8

капітан поліції

Басенко

Алла

Вікторівна

інспектор режимно-секретного сектору Новомосковського відділу поліції

9

старший сержант поліції

Бердник

Христина

Валентинівна

помічник слідчого слідчого відділення Дніпровського відділення поліції Кам'янського відділу поліції

10

старший лейтенант поліції

Білівський

Володимир

Анатолійович

слідчий слідчого відділення Юр’ївського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

11

старший сержант поліції

Біскуп

Артем

Миколайович

помічник чергового чергової частини ізолятора тимчасового тримання № 4 ГУНП

12

лейтенант поліції

Блєдний

Віталій

Олексійович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Чечелівського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

13

старший сержант поліції

Бощенко

Володимир

Володимирович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції №2 Нікопольського відділу поліції

14

старший сержант поліції

Бредун

Роман

Олександрович

помічник чергового сектору реагування патрульної поліції №2 Магдалинівського відділення поліції Новомосковського відділу поліції

15

лейтенант поліції

Бурковський

Микола

Олександрович

інспектор сектору реагування патрульної поліції № 3 Першотравенського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

16

старший лейтенант поліції

Бухінний

Віталій

Сергійович

слідчий слідчого відділення Самарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

17

сержант поліції

Валах

Максим

Андрійович

поліцейський відділення № 2 взводу № 2 роти № 1 батальйону конвойної служби

18

лейтенант поліції

Величко

Олег

Анатолійович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Нікопольського відділу поліції

19

старший лейтенант поліції

Винник

Артур

Ілліч

оперуповноважений відділу кримінальної поліції Кам'янського відділу поліції

20

старший лейтенант поліції

Вікторовський

Олександр

Олександрович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Новокодацького відділення поліції Дніпровського відділу поліції

21

старший сержант поліції

Вовк

Ігор

Миколайович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції №2 Нікопольського відділу поліції

22

старший сержант поліції

Волкова

Влада

В'ячеславівна

помічник чергового чергової частини Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

23

старший лейтенант поліції

Волочаєва

Аліна

Геннадіївна

дільничний офіцер поліції сектору превенції Новокодацького відділення поліції Дніпровського відділу поліції

24

старший сержант поліції

Воробйов

Ігор

Сергійович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 2 Першотравенського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

25

лейтенант поліції

Герасименко

Роман

Ігорович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Індустріального відділення поліції Дніпровського відділу поліції

26

капітан поліції

Гиркало

Максим

Андрійович

слідчий слідчого відділення Новокодацького відділення поліції Дніпровського відділу поліції

27

лейтенант поліції

Головня

Валерій

Валерійович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Інгулецького відділення поліції Криворізького відділу поліції

28

старший лейтенант поліції

Губанов

Сергій

Володимирович

інспектор сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу Новомосковського відділу поліції

29

старший лейтенант поліції

Данильченко

Дар'я

Олександрівна

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Самарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

30

старший лейтенант поліції

Дворниченко

Роман

Олександрович

оперуповноважений відділу організаційно-аналітичної роботи управління протидії наркозлочинності ГУНП

31

старший сержант поліції

Дмитренко

Євген

Миколайович

поліцейський відділення № 2 взводу № 3 роти конвойної служби ізолятору тимчасового тримання № 2 ГУНП

32

лейтенант поліції

Добровольський

Дмитро

Олексійович

інспектор сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу Дніпровського відділу поліції

33

старший сержант поліції

Дрозд

 Олександр

 Богданович

поліцейський сектору патрульної поліції відділення поліції в метрополітені Дніпровського відділу поліції

34

старший сержант поліції

Дубінський

Володимир

Миколайович

помічник чергового чергової частини ізолятора тимчасового тримання № 4 ГУНП

35

старший сержант поліції

Євдокимов

Ігор

Дмитрович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 1 Дніпровського відділення поліції Кам'янського відділу поліції

36

сержант поліції

Єгреші

Роман

Сергійович

поліцейський з логістики сектору логістики та матеріально-технічного забезпечення Криворізького відділу поліції

37

старший лейтенант поліції

Єрмоленко

Денис

Костянтинович

інспектор-черговий чергової частини ізолятора тимчасового тримання № 5 ГУНП

38

старший лейтенант поліції

Єфіменко

Юлія

Вікторівна

інспектор сектору превенції Довгинцівського відділення поліції Криворізького відділу поліції

39

капітан поліції

Жердецький

Михайло

Сергійович

інспектор сектору реагування патрульної поліції №2 Нікопольського відділу поліції

40

лейтенант поліції

Жирун

Сергій

Олександрович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Нікопольського відділу поліції

41

капітан поліції

Журавель

Віталій

Миколайович

інженер спеціального зв'язку Кам'янського відділу поліції

42

старший сержант поліції

Журавель

Сергій

Михайлович

поліцейський з логістики сектору логістики та матеріально-технічного забезпечення Дніпровського відділу поліції

43

старший сержант поліції

Загорулько

Юрій

Борисович

помічник чергового чергової частини відділу моніторингу Криворізького відділу поліції

44

старший сержант поліції

Захарій

Віталій

Миколайович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 2 Павлоградського відділу поліції

45

лейтенант поліції

Зікрач

Сергій

Олексійович

оперуповноважений відділу кримінальної поліції Кам'янського відділу поліції

46

старший сержант поліції

Золотько

Андрій

Володимирович

поліцейський відділення охорони ізолятору тимчасового тримання № 1

47

старший лейтенант поліції

Зосименко

Сергій

Валерійович

старший інспектор сектору превенції Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

48

старший лейтенант поліції

Зосименко

Олександра

Анатоліївна

слідчий слідчого відділення Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

49

старший лейтенант поліції

Зубов

Василь

Леонідович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Самарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

50

майор поліції

Зубова

Альона

Володимирівна

Оперуповноважений відділу кримінальної поліції Дніпровського відділу поліції

51

сержант поліції

Іванов

Євген

Вікторович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції №2 Нікопольського відділу поліції

52

старший сержант поліції

Калінін

Андрій

Олегович

поліцейський відділення охорони ізолятору тимчасового тримання № 1

53

сержант поліції

Калюжний

Артем

Миколайович

поліцейський відділення охорони ізолятору тимчасового тримання № 1

54

старший лейтенант поліції

Капелька

Тарас

Геннадійович

слідчий відділення розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого відділу Дніпровського відділу поліції Дніпровського відділу поліції

55

старший лейтенант поліції

Карчевський

Михайло

Юрійович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Чечелівського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

56

старший лейтенант поліції

Книшенко

Юрій

Володимирович

слідчий відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого відділу Павлоградського відділу поліції

57

капітан поліції

Коваленко

Євген

Петрович

старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Юр`ївського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

58

капітан поліції

Коваль

Наталія

Сергіївна

старший інспектор-криміналіст слідчого відділення Першотравенського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

59

сержант поліції

Ковальов

Олександр

Юрійович

поліцейський відділення № 2 взводу конвойної служби ізолятора тимчасового тримання № 3 ГУНП

60

майор поліції

Колбун

Світлана

Борисівна

старший інспектор сектору превенції Чечелівського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

61

старший сержант поліції

Колєснік

Андрій

Михайлович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції №4 Новомосковського відділу поліції

62

старший сержант поліції

Кондратьєв

Леонід

Сергійович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції №2 Нікопольського відділу поліції

63

сержант поліції

Коробщиков

Вадим

Андрійович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції №2 Нікопольського відділу поліції

64

майор поліції

Кравцов

Юрій

Віталійович

старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Самарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

65

старший лейтенант поліції

Кравченко

Євген

Юрійович

 інспектор сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу Кам'янського відділу поліції

66

старший сержант поліції

Крайняк

 Максим

 Олександрович

поліцейський сектору патрульної поліції відділення поліції в метрополітені Дніпровського відділу поліції

67

майор поліції

Кузовлев

Євген

Юрійович

оперуповноважений оперативно-пошукового сектору відділу кримінальної поліції Криворізького відділу поліції

68

капітан поліції

Кутовий

Юрій

Петрович

інспектор сектору реагування патрульної поліції № 1 Нікопольського відділу поліції

69

 сержант поліції

Кучеренко

Максим

Олександрович

молодший інспектор-кінолог кінологічного центру ГУНП

70

старший лейтенант поліції

Лазар

Андрій

Анатолійович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

71

старший лейтенант поліції

Лисуненко

Максим

Валерійович

старший слідчий слідчого відділення Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

72

майор поліції

Луговський

Руслан

Володимирович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

73

старший сержант поліції

Мазуренко

Олександр

Юрійович

інспектор-черговий чергової частини Самарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

74

старший лейтенант поліції

Макаренко

Валерій

Володимирович

інспектор сектору реагування патрульної поліції № 1 Солонянського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

75

старший сержант поліції

Мальцев

Микола

Володимирович

інспектор-черговий чергової частини ізолятора тимчасового тримання № 4 ГУНП

76

лейтенант поліції

Манукян

Пайлак

Вачикович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Новокодацького відділення поліції Дніпровського відділу поліції

77

старший лейтенант поліції

Марахін

Андрій

Миколайович

оперуповноважений сектору розкриття злочинів проти власності та незаконних заволодінь транспортними засобами відділу кримінальної поліції Кам'янського відділу поліції

78

старший лейтенант поліції

Марахіна

Ганна

Олександрівна

слідчий відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого відділу Кам'янського відділу поліції

79

лейтенант поліції

Маслов

Артем

Олександрович

слідчий слідчого відділення Покровського відділення поліції Криворізького відділу поліції

80

старший лейтенант поліції

Мирошниченко

Ліна

Валеріївна

слідчий слідчого відділення Дніпровського районного відділення поліції Дніпровського відділу поліції

81

сержант поліції

Мілованов

Євгеній

Сергійович

поліцейський відділення № 1 взводу № 1 роти № 2 батальйону конвойної служби

82

капітан поліції

Мінкіна

Олена

Василівна

слідчий слідчого відділення Софіївського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції

83

капітан поліції

Міроненков

Сергій

Олександрович

інспектор-черговий чергової частини Новокодацького відділення поліції Дніпровського відділу поліції

84

капітан поліції

Місюра

Дмитро

Станіславович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Петропавлівського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

85

майор поліції

Мугнецян

Євгенія

Аветіківна

інспектор сектору кадрового забезпечення Жовтоводського відділу поліції

86

старший сержант поліції

Надіон

 Денис

 В'ячеславович

поліцейський сектору патрульної поліції відділення поліції в метрополітені Дніпровського відділу поліції

87

майор поліції

Неділько

Сергій

Сергійович

начальник сектору реагування патрульної поліції № 2 Павлоградського відділу поліції

88

сержант поліції

Неплях

Вадим

Петрович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 1 Павлоградського відділу поліції

89

капітан поліції

Нестеренко

Павло

Вікторович

оперуповноважений відділу кримінальної поліції Павлоградського відділу поліції

90

старший лейтенант поліції

Нода

Олександр

Володимирович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Дніпровського відділення поліції Кам'янського відділу поліції

91

капітан поліції

Олійник

Юрій

Вікторович

старший інспектор сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу Дніпровського відділу поліції Дніпровського відділу поліції

92

майор поліції

Омельчук

Сергій

Вікторович

старший інспектор-криміналіст слідчого відділення Петропавлівського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

93

сержант поліції

Онасенко

Антон

Євгенович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції №2 Марганецького відділення поліції Нікопольського відділу поліції

94

старший лейтенант поліції

Палій

Олександр

Сергійович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Синельниківського відділу поліції

95

старший лейтенант поліції

Пасанецький

Ярослав

Васильович

старший інспектор-черговий сектору реагування патрульної поліції № 2 П’ятихатського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції

96

старший сержант поліції

Патлаха

 Максим

 Іванович

поліцейський сектору патрульної поліції відділення поліції в метрополітені Дніпровського відділу поліції

97

старший сержант поліції

Петров

 Євген

 Геннадійович

поліцейський сектору патрульної поліції відділення поліції в метрополітені Дніпровського відділу поліції

98

старший лейтенант поліції

Петрунько

Сергій

Сергійович

інспектор сектору реагування патрульної поліції № 1 Павлоградського відділу поліції

99

старший сержант поліції

Пєнєжин

Сергій

Сергійович

помічник чергового чергової частини Індустріального відділення поліції Дніпровського відділу поліції

100

старший лейтенант поліції

Пінчук

Максим

Едуардович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Покровського відділення поліції Криворізького відділу поліції

101

сержант поліції

Погрібний

Артем

Вікторович

поліцейський відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання № 6 ГУНП

102

старший сержант поліції

Подлужний

 Дмитро

 Васильович

поліцейський сектору патрульної поліції відділення поліції в метрополітені Дніпровського відділу поліції

103

лейтенант поліції

Прилуцький

Владислав

Андрійович

Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

104

сержант поліції

Проненко

Олександр

Сергійович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 4 Вільногірського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції

105

майор поліції

Пшеничка

Валерій

Анатолійович

інспектор-черговий чергової частини відділення поліції на станції № 2 Дніпровського відділу поліції

106

майор поліції

Пшеничний

Дмитро

Станіславович

інспектор-черговий чергової частини Тернівського відділення поліції Криворізького відділу поліції

107

старший лейтенант поліції

Рейда

Олександр

Сергійович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Солонянського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

108

молодший лейтенант поліції

Рибалка

Олександр

В’ячеславович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Чечелівського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

109

старший лейтенант поліції

Рижий

Дмитро

Ігорович

інспектор криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП

110

лейтенант поліції

Руденко

Максим

Володимирович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Нікопольського відділу поліції

111

старший сержант поліції

Рудик

Олександр

Григорович

начальник конвою відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання № 5 ГУНП

112

майор поліції

Русін

Олександр

Миколайович

Оперуповноважений сектору розкриття злочинів проти особи відділу кримінальної поліції Дніпровського відділу поліції

113

старший сержант поліції

Савченко

Віталій

Васильович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 2 Верхньодніпровського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції

114

майор поліції

Савченко

Максим

Борисович

інспектор сектору реагування патрульної поліції № 1 Нікопольського відділу поліції

115

старший лейтенант поліції

Сагач

Ігор

Віталійович

Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

116

старший лейтенант поліції

Свистун

Віталій

Володимирович

слідчий слідчого відділення Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

117

старший сержант поліції

Семенчук

Юрій

Сергійович

помічник чергового чергової частини Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

118

старший сержант поліції

Семянків

Станіслав

Олександрович

оперуповноважений відділу кримінальної поліції Кам'янського відділу поліції

119

старший лейтенант поліції

Сидорець

Володимир

Анатолійович

Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

120

старший сержант поліції

Сірий

Анатолій

Михайлович

помічник чергового сектору реагування патрульної поліції № 1 Першотравенського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

121

старший сержант поліції

Сіроштан

Денис

Ігорович

помічник слідчого слідчого відділення Дніпровського відділення поліції Кам'янського відділу поліції

122

майор поліції

Скоропад

Дмитро

Михайлович

старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

123

старший лейтенант поліції

Скрипай

Марина

Олександрівна

слідчий слідчого відділення Дніпровського районного відділення поліції Дніпровського відділу поліції

124

капітан поліції

Скрипник

В’ячеслав

Іванович

інспектор сектору реагування патрульної поліції № 2 Першотравенського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

125

старший сержант поліції

Смирнов

Олександр

Валерійович

поліцейський відділення № 2 взводу конвойної служби ізолятора тимчасового тримання № 3 ГУНП

126

лейтенант поліції

Соловйов

Костянтин

Анатолійович

інспектор сектору кадрового забезпечення Нікопольського відділу поліції

127

старший сержант поліції

Сосідка

Василь

Васильович

помічник чергового сектору реагування патрульної поліції №2 Царичанського відділення поліції Новомосковського відділу поліції

128

старший лейтенант поліції

Старина

Олег

Вікторович

оперуповноважений сектору кримінальної поліції Петропавлівського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

129

лейтенант поліції

Стеблина

Ганна

Сергіївна

інспектор- криміналіст слідчого відділення Південного відділення поліції Кам'янського відділу поліції

130

старший лейтенант поліції

Степаненко

Сергій

Євгенович

інспектор сектору реагування патрульної поліції № 4 Павлоградського відділу поліції

131

старший лейтенант поліції

Сумаренко

Олексій

Олегович

оперуповноважений відділу кримінальної поліції Павлоградського відділу поліції

132

 сержант поліції

Сусло

Віталій

Сергійович

поліцейський відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання № 4 ГУНП

133

старший сержант поліції

Суховерхий

Євгеній

Григорович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 4 Південного відділення поліції Кам'янського відділу поліції

134

рядовий поліції

Таймурзін

Єгор

Леонідович

слідчий слідчого відділення Софіївського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції

135

капітан поліції

Ткач

Юлія

Олегівна

слідчий відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління ГУНП

136

старший сержант поліції

Ткач

Максим

Олександрович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 4 Солонянського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

137

старший лейтенант поліції

Ткаченко

Максим

Олексійович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

138

старший сержант поліції

Тонконог

Андрій

Леонідович

молодший інспектор відділення охорони адмінбудинків Центру обслуговування підрозділів ГУНП

139

сержант поліції

Тофан

Андрій

Денисович

поліцейський сектору патрульної поліції відділення поліції в метрополітені Дніпровського відділу поліції

140

капітан поліції

Тригубенко

Олексій

Володимирович

старший інспектор-черговий чергової частини Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

141

капітан поліції

Тунгусков

Ігор

В'ячеславович

слідчий слідчого відділення Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

142

старший сержант поліції

Ушпік

Станіслав

Володимирович

поліцейський з логістики, обліку та збереження речових доказів і озброєння логістики Першотравенського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

143

старший сержант поліції

Федоренко

Сергій

Володимирович

молодший інспектор відділення охорони адмінбудинків Центру обслуговування підрозділів ГУНП

145

майор поліції

Фурман

Андрій

Володимирович

старший дільничний офіцер поліції сектору превенції Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

146

старший лейтенант поліції

Фурсов

Андрій

Олександрович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Першотравенського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

147

сержант поліції

Фурсов

Роман

Олександрович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 1 Петропавлівського відділення поліції Павлоградського відділу поліції

148

майор поліції

Хижняк

Володимир

Миколайович

старший дільничний офіцер поліції сектору превенції Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

149

капітан поліції

Хільчевський

Віталій

Анатолійович

старший інспектор- криміналіст слідчого відділення Південного відділення поліції Кам'янського відділу поліції

150

капітан поліції

Хобта

Назар

Вікторович

старший дільничний офіцер поліції сектору превенції Індустріального відділення поліції Дніпровського відділу поліції

151

старший лейтенант поліції

Худолєй

Олександр

В’ячеславович

інспектор сектору реагування патрульної поліції № 1 Дніпровського відділення

поліції Кам'янського відділу поліції

152

сержант поліції

Чабаєв

Сергій

Віталійович

поліцейський-водій логістики Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

153

майор поліції

Чемерис

Олег

Петрович

інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції Софіївського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції

154

старший лейтенант поліції

Чернов

Олександр

Сергійович

інспектор сектору інформаційної підтримки Нікопольського відділу поліції

155

старший сержант поліції

Чорний

Олександр

Олександрович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції №4 Дніпровського відділення поліції Кам'янського відділу поліції

156

старший лейтенант поліції

Чумак

Іван

Вікторович

дільничний офіцер поліції сектору превенції Чечелівського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

157

майор поліції

Шаповалов

Микола

Леонідович

начальник сектору розкриття злочинів проти особи відділу кримінальної поліції Павлоградського відділу поліції

158

старший лейтенант поліції

Шешка

Віктор

Володимирович

інспектор-черговий чергової частини Самарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

159

майор поліції

Шигін

Андрій

Олександрович

старший слідчий слідчого відділення Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

160

старший лейтенант поліції

Шинкаренко

Анатолій

Володимирович

інспектор-черговий чергової частини Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Дніпровського відділу поліції

161

майор поліції

Шумянський

Олександр

Григорович

начальник сектору реагування патрульної поліції № 1 Жовтоводського відділу поліції

162

старший сержант поліції

Щуренко

Сергій

Сергійович

поліцейський-водій сектору логістики та матеріально-технічного забезпечення Нікопольського відділу поліції

163

майор поліції

Юртаєв

Максим

Миколайович

оперуповноважений сектору розкриття злочинів проти особи відділу кримінальної поліції Нікопольського відділу поліції

164

старший сержант поліції

Юрченко

Андрій

Володимирович

поліцейський відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання № 4 ГУНП

165

капітан поліції

Явтушенко

Юрій

Анатолійович

інспектор-криміналіст слідчого відділення Покровського відділення поліції Криворізького відділу поліції

166

старший сержант поліції

Ярмишкін

Роман

Анатолійович

помічник чергового чергової частини Покровського відділення поліції Криворізького відділу поліції

167

старший сержант поліції

Яровий

Вадим

Іванович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 4 Межівського відділення поліції Синельниківського відділу поліції

168

старший лейтенант поліції

Бесарабченко

Андрій

Павлович

інспектор-черговий чергової частини роти патрульної служби поліції особливого призначення "Січеслав" ГУНП

169

сержант поліції

Каденко

Олександр

Олександрович

поліцейський взводу №1 роти патрульної служби поліції особливого призначення "Січеслав" ГУНП

170

сержант поліції

Литвиненко

Вадим

Вікторович

поліцейський взводу №3 роти патрульної служби поліції особливого призначення "Січеслав" ГУНП

171

сержант поліції

Шишима

Віктор

Веніславович

поліцейський взводу №2 роти патрульної служби поліції особливого призначення "Січеслав" ГУНП

172

сержант поліції

Ахтирський

Станіслав

Миколайович

поліцейський-водій взводу № 1 роти № 4 ППСПОП "Дніпро-1"

173

сержант поліції

Бенедюк

Юрій

Едуардович

поліцейський взводу № 1 роти № 2 ППСПОП "Дніпро-1"

174

старший сержант поліції

Бідняк

Роман

Петрович

Старшина роти № 2 ППСПОП "Дніпро-1"

175

сержант поліції

Бойко

Дмитро

Ярославович

поліцейський взводу № 2 роти № 3 ППСПОП "Дніпро-1"

176

сержант поліції

Кайстря

Олександр

Сергійович

поліцейський взводу № 1 роти № 1 ППСПОП "Дніпро-1"

177

сержант поліції

Капінус

Роман

Сергійович

поліцейський-водій взводу № 1 роти № 5 ППСПОП "Дніпро-1"

178

сержант поліції

Коновець

Микола

Михайлович

помічник чергового чергової частини ППСПОП "Дніпро-1"

179

старший сержант поліції

Лелека

Сергій

Олексійович

поліцейський взводу № 1 роти № 3 ППСПОП "Дніпро-1"

180

сержант поліції

Лунів

Максим

Борисович

Молодший інспектор відділення логістики, матеріально-технічного забезпечення та зв'язку ППСПОП "Дніпро-1"

181

сержант поліції

Миколайчук

Вадим

Іванович

поліцейський взводу № 3 роти № 5 ППСПОП "Дніпро-1"

182

старший сержант поліції

Моргун

 Олег

Ігорович

поліцейський взводу № 1 роти № 1 ППСПОП "Дніпро-1"

183

сержант поліції

Осадчій

Олексій

Ігорович

поліцейський взводу № 2 роти № 5 ППСПОП "Дніпро-1"

184

старший сержант поліції

Подобний

Сергій

Миколайович

поліцейський взводу № 2 роти № 1 ППСПОП "Дніпро-1"

185

старший сержант поліції

Чабаненко

Анатолій

Олександрович

поліцейський взводу № 3 роти № 2 ППСПОП "Дніпро-1"

186

старший сержант поліції

Гезун

Сергій

Олександрович

поліцейський відділення № 2 взводу конвойної служби ІТТ № 3 ГУНП

 

 

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку