вул. Троїцька, 20-а, м. Дніпро, 49101, Україна
тел.: +380 56 756 50 01, +380 56 756 50 02
e-mail:
[email protected]t

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
18.01.2018
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
151617
18
192021
22232425262728
293031
дата з:
по:


Головна » Головне меню » Новини » Усі новини

Список запрошених кандидатів на засідання поліцейської комісії
23.12.2017 | 14:57

27 грудня 2017 року о 09.00 годині у приміщенні ГУНП в Дніпропетровській області (вул. Троїцька, 20а, м. Дніпро) відбудеться засідання поліцейської комісії.

Порядок денний: проведення співбесіди з кандидатами на службу до поліції на заміщення вакантних посад середнього та молодшого складу поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Список запрошених кандидатів

 

№ з/п

Час початку співбесіди

Прізвище

Ім’я

По батькові

1.            

9:00

Антонов

Сергій

Олексійович

2.            

9:00

Антонюк

Микола

Олександрович

3.            

9:00

Бабінцев

Юрій

Костянтинович

4.            

9:00

Барна

Артем

Ігорович

5.            

9:00

Борисов

Олександр

Іванович

6.            

9:00

Бублик

Діана

Віталіївна

7.            

9:00

Висоцька

Яна

Олександрівна

8.            

9:00

Власов

Станіслав

Дмитрович

9.            

9:00

Вовк

Роман

Валентинович

10.         

9:00

Габібов

Заур

Бахрам Огли

11.         

9:00

Гейко

Дмитро

Сергійович

12.         

9:00

Гісем

Олександр

Олександрович

13.         

9:00

Гошенко

Артем

Сергійович

14.         

9:00

Грабівчук

Ігор

Ярославович

15.         

9:00

Грищенко

Олександр

Вікторович

16.         

9:00

Губа

Богдан

Русланович

17.         

9:00

Довгань

Станіслав

Олександрович

18.         

9:00

Дуб

Микола

Юрійович

19.         

9:00

Жуковська

Марина

Олександрівна

20.         

9:00

Іванова

Юлія

Анатоліївна

21.         

9:00

Ігнатченко

Максим

Васильович

22.         

9:00

Кирпа

Сергій

Сергійович

23.         

9:00

Когач

Ігор

Вікторович

24.         

9:00

Коляденко

Богдан

Анатолійович

25.         

9:00

Корюшкін

Тарас

Євгенійович

26.         

9:00

Костельнюк

Костянтин

Сергійович

27.         

9:00

Кравченко

Роман

Юрійович

28.         

9:00

Кузнецов

Сергій

В’ячеславович

29.         

9:00

Кузнюк

Володимир

Миколайович

30.         

9:00

Курочка

Світлана

Володимирівна

31.         

9:00

Лисенко

Таміла

Сергіївна

32.         

9:00

Луганський

Вадим

Васильович

33.         

9:00

Луценко

Олексій

Володимирович

34.         

9:00

Маркович

Олена

Юріївна

35.         

9:00

Матвієнко

Наталія

Володимирівна

36.         

9:00

Мирошник

Анатолій

Олександрович

37.         

9:00

Мішура

Юрій

Вікторович

38.         

9:00

Новік

Олег

В’ячеславович

39.         

9:00

Павленко

Денис

Павлович

40.         

9:00

Павлов

Микола

Миколайович

41.         

11:00

Пашковський

Сергій

Володимирович

42.         

11:00

Перебийніс

Артур

Леонідович

43.         

11:00

Перепелиця

Віталій

Анатолійович

44.         

11:00

Перепічко

Ілля

Ігорович

45.         

11:00

Петренко

Сергій

Олександрович

46.         

11:00

Письменний

Віталій

Сергійович

47.         

11:00

Половий

Євгеній

Іванович

48.         

11:00

Полянчук

Іван

Іванович

49.         

11:00

Прудиус

Сергій

Сергійович

50.         

11:00

Сауляк

Роман

Станіславович

51.         

11:00

Сербененко

Сергій

Іванович

52.         

11:00

Сєбєлєв

Анатолій

Анатолійович

53.         

11:00

Сємак

Святослав

Олександрович

54.         

11:00

Сіврюк

Станіслав

Олегович

55.         

11:00

Скляренко

Максим

Володимирович

56.         

11:00

Таніч

Юрій

Миколайович

57.         

11:00

Теліус

Євген

Іванович

58.         

11:00

Ткачук

Віталій

Олександрович

59.         

11:00

Федін

Андрій

Миколайович

60.         

11:00

Фесенко

Євгеній

Ігорович

61.         

11:00

Філіппський

Денис

Олексійович

62.         

11:00

Цицора

Карина

Андріївна

63.         

11:00

Черновол

Максим

Віталійович

64.         

11:00

Чехович

Роман

Юрійович

65.         

11:00

Чубенко

Дмитро

Олександрович

66.         

11:00

Шарутенко

Максим

Ігорович

67.         

11:00

Шипуля

Сергій

Петрович

68.         

11:00

Ярмоленко

Владислав

Васильович

Поліцейська комісія

ГУНП в Дніпропетровській області  

 

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку