Поліцейські Дніпропетровщини викрили двох іноземців-порушників

Події

26-річного громадянина Грузії та 31-річного громадянина Республіки Азербайджан виявили правоохоронці спільно з співробітниками ГУ ДМС в Дніпропетровській області у Новокодацькому районі міста Дніпро. 

Нелегалів – порушників встановили працівники управління міграційної поліції ГУНП спільно з поліцейськими управління патрульної поліції та управління карного розшуку, а також співробітниками ГУ ДМС в Дніпропетровській області, під час проведення операції «Мігрант».

За поданням співробітників управління міграційної поліції в Дніпропетровській області 15 вересня Новокодацьким районним відділом у місті Дніпро ГУ ДМС України в Дніпропетровській області, у відношенні нелегалів прийнято рішення щодо їх примусового повернення за межі України до 15 жовтня 2021 року. Також на кожного із іноземців накладено адміністративний штраф.

Міграційні правоохоронці Дніпропетровщини спільно з міграційною службою продовжують роботу по виявленню іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України. 

За порушення іноземцями вимог Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» тягне за собою подальше видворення з території України.


Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області 
 

поліція
новини
мігрант