Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Принципи формування та розмір оплати праці, винагороди керівника органу та його заступників

Опубліковано 24 жовтня 2025 року о 10:13

Оплата праці начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та його першого заступника, заступників здійснюється відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, від 16 червня 1994 року № 414 “Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці”, від 28 лютого 2022 року № 168 “Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану”.

            Грошове забезпечення начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та його першого заступника, заступників складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

            Відповідно до додатку 4 до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції” посадовий оклад начальника Головного управління становить становить 5700 грн., першого заступника начальника Головного управління - 5200 грн., заступника начальника Головного управління - 4900 грн.

            Доплати, надбавки та преміювання начальника Головного управління здійснюється у розмірах, установлених наказами Голови Національної поліції України. Доплати, надбавки та преміювання першого заступника, заступників начальника Головного управління здійснюється у розмірах, установлених наказами начальника Головного управління.

            Виплата матеріальної допомоги для оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань начальнику Головного управління здійснюється у розмірі, визначеному в рішенні Голови Національної поліції України. Виплата матеріальної допомоги для оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань першому заступнику, заступникам начальника Головного управління здійснюється на підставі їх рапортів у розмірі, якій не перевищує їх місячне грошове забезпечення.

            На період дії воєнного стану начальнику Головного управління та його першому заступнику, заступникам виплачується додаткова винагорода відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 168 “ Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану”  у розмірах, визначених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 28 листопада 2022 року № 775 “Про затвердження Порядку та умов виплати поліцейським додаткової винагороди, одноразової винагороди на період воєнного стану та особливості виплати винагороди за особливості проходження служби (навчання) від час воєнного стану (особливого періоду)”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 грудня 2022 року за № 1514/38850.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux