На Дніпропетровщині для охорони публічного порядку 7-11 травня буде залучено понад 1,5 тисячі поліцейських

Інформація

З 7 по 11 травня на території Дніпропетровської області відбуватиметься ряд заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та поминальним дням.

До охорони публічної безпеки у ці дні буде залучено близько 1,5 тисячі правоохоронців, серед яких – 250 нацгвардійців та понад 300 курсантів закладів вищої освіти системи МВС.

 «Закликаю всіх, хто планує взяти участь у масових заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, до толерантного ставлення один до одного і виконання карантинних вимог. У випадку виявлення підозрілих предметів, залишених речей, не оглядайте їх та не чіпайте. Одразу зверніться до поліцейського або телефонуйте на «102»» - звернувся до мешканців начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Сергій Мороз.

Він нагадав про заборону носіння георгіївської стрічки, за що передбачена адміністративна відповідальність за ст. 173-3 КУпАП. Також передбачена кримінальна відповідальність за поширення та використання символіки тоталітарних режимів, передбачена ст. 436-1 Кримінального кодексу України.

Радониця цього року припадає на 9-11 травня. Близько тисячі поліцейських нестимуть службу у поминальні дні біля цвинтарів, яких на території Дніпропетровської області налічується близько 2-х тисяч. Всі заходи будуть проводитися з дотриманням карантинних вимог.

Начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Сергій Мороз закликав громадян дотримуватися соціальної дистанції та перебувати у масках у публічних місцях.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області