Поліція закликає вірян відсвяткувати Вербну неділю та Великдень вдома – Володимир Богоніс

Інформація

Служби у храмах проводитимуться за зачиненими дверима і віряни зможуть прослухати богослужіння за допомогою онлайн-трансляції. В інші дні храми будуть відкриті, однак перебувати всередині зможуть не більше двох осіб, не враховуючи Священнослужителя. Усі присутні зобов’язані носити маски. Про це розповів заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс.

Поліцейські будуть нести службу біля церков та контролюватимуть виконання цих норм. Звертаємося до вірян з проханням дослухатися до закликів поліції та виконувати постанову Кабінету Міністрів України.

Також Володимир Богоніс розповів, що на сьогодні з початку запровадження карантину в Дніпропетровській області складено 845 протоколів за порушення карантинного законодавства. 84 адмінпротоколи складено за останню добу, з них 34 – за перебування в громадських місцях без засобів індивідуального захисту. «Спочатку поліцейський завжди попереджає порушника, щоб припинити правопорушення. Коли людина не хоче дослухатися до попереджень, конфліктує та поводиться агресивно – поліцейський складає адміністративний протокол» - зазначив Володимир Богоніс.

 2121 особа в області підписала інформаційну згоду та перебуває на самоізоляції. За порушення режиму самоізоляції складено 10 адмінпротоколів.

Щоденно для охорони порядку залучено близько півтори тисячі поліцейських, курсантів та бійців Національної гвардії.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області