Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Безпечне освітнє середовище: поліцейські провели заняття для молоді

Опубліковано 12 травня 2026 року о 10:54

та 11 травня поліцейські міграційної поліції спільно з інспекторами служби освітньої безпеки провели інформаційні  заходи у закладах загальної середньої освіти № 31 та № 5 міста Дніпра.


Під час зустрічей правоохоронці висвітлили актуальні питання протидії торгівлі людьми та сексуальній експлуатації дітей в Інтернеті, а також наголосили на необхідності посилення уваги до безпеки дітей у цифровому середовищі.


Поліцейські зазначили, що зі стрімким розвитком Інтернет-технологій зловмисники дедалі частіше використовують онлайн-платформи для створення та поширення протиправного контенту.


Основною метою проведених заходів стало підвищення обізнаності працівників закладів освіти щодо своєчасного виявлення перших ознак та ризиків, які можуть свідчити про вербування або експлуатацію дітей.


Учасникам заходів надали практичні рекомендації алгоритму дій у разі виявлення небезпечних ситуацій, а також роз’яснили важливість оперативного реагування та взаємодії з правоохоронними органами задля захисту прав і безпеки дітей.


Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux