Безпека на дорозі: у Кам’янському поліцейські Служби освітньої безпеки провели для школярів серію інтерактивних уроків
Діти вчилися бути уважними пішоходами, безпечно пересуватися на велосипедах і самокатах та правильно поводитися біля проїжджої частини.
У доступній та ігровій формі поліцейські пояснили школярам, чому важливо переходити дорогу лише у визначених місцях, користуватися світловідбивними елементами та не відволікатися на телефони під час руху. Під час занять правоохоронці разом із дітьми розбирали різні дорожні ситуації, повторювали основні правила безпеки та обговорювали, як правильно діяти у небезпечних ситуаціях на дорозі.
Школярі активно відповідали на запитання та охоче брали участь у тематичних завданнях. Також діти мали змогу оглянути службовий автомобіль поліцейських. Учні з цікавістю роздивлялися спецтранспорт, посиділи за кермом, дізналися, як працюють проблискові маячки та гучномовець, а ще й дізналися про особливості служби правоохоронців.
Поліцейські зазначають, що такі зустрічі допомагають не лише закріпити знання правил дорожнього руху, а й формують у дітей уважність, відповідальність та навички безпечної поведінки на вулиці.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області (за матеріалами Кам'янського РУП)