Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Через ворожу атаку у прифронтових громадах Дніпропетровщині загинули двоє людей, ще двоє отримали поранення: на місці ударів працюють слідчі поліції

Опубліковано 09 травня 2026 року о 12:14

Синельниківщина. Внаслідок атаки БпЛА у Дубовиківській громаді загинув чоловік. Є пошкодження на території фермерського господарства.


Нікопольщина. Вчора вдень ворог не припиняв атакувати прифронтові громади району. Окупанти застосовували дрони та артилерію по Нікополю, а також селах Мирівської, Марганецької, Червоногригорівської, Покровської сільської громади. Після 22-ї години війська рф спрямували FPV-дрон на торгівельний кіоск навпроти одного із супермаркетів у місті Марганець — в епіцентрі удару опинилися двоє чоловіків та жінка. Потерпілих госпіталізували до медзакладу. На жаль, травми 35-річного чоловіка виявилися несумісними з життям — він помер у лікарні. 39-річна жінка перебуває у тяжкому стані, інший 31-річний потерпілий лікуватиметься амбулаторно. Будівля, в яку поцілив дрон, згодом вигоріла вщент.


За добу чергові частини Нікопольського районного управління поліції опрацювали понад шістдесяти повідомлень про удари армії рф. Пошкоджень зазнали інфраструктура, магазин, кафе та приватні оселі.


Від ранку прифронтові громади знову перебувають під ворожим вогнем. Просимо мешканців бути обачними, реагувати на сигнали повітряної тривоги та дотримуватися правил безпеки.



Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

1 з 5
2 з 5
3 з 5
4 з 5
5 з 5

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux