Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
До уваги кандидатів, які проходять тестування рівня фізичної підготовленості
Опубліковано 15 грудня 2022 року о 18:00

16 грудня 2022 року з 10.00 до 14.00 на базі легкоатлетичного манежу Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10, буде проведено тестування рівня фізичної підготовленості кандидатів на заміщення вакантних посад Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.

Основною метою тестування кандидатів є визначення їх придатності до служби в Національній поліції України та спроможності переносити фізичні навантаження без зниження працездатності при виконанні службових завдань, що стоять перед органами та підрозділами поліції.

Тестування рівня фізичної підготовленості кандидатів проводиться комісією, склад та порядок роботи якої затверджується наказом. До складу комісії, крім працівників органів (закладів, установ) поліції, дозволяється залучати фахівців з фізичної підготовки інших закладів, установ та організацій (за згодою).

До тестування комісія допускає осіб, які пройшли військово-лікарську комісію.

З метою об’єктивного вивчення рівня фізичної підготовленості кандидатів здійснюється їх розподіл на вікові групи, а саме:

перша група - чоловіки та жінки віком від 18 до 25 років включно;

друга група - чоловіки та жінки віком від 26 до 30 років включно;

третя група - чоловіки та жінки віком від 31 до 35 років включно;

четверта група - чоловіки та жінки віком понад 36 років.

Для чоловіків та жінок умови тестування однакові. Кандидати виконують вправи виключно у спортивній формі одягу та взутті за сезоном.

Тестування проводиться за сприятливих погодних умов. Несприятливими погодними умовами є сильні опади і температура повітря нижче -10 °С або вище +30 °С.

Рівень фізичної підготовленості кандидатів визначається за результатами виконання таких контрольних вправ:

1) комплексна силова вправа (для жінок та чоловіків);

2) біг на 100 метрів або човниковий біг 10х10 (для жінок та чоловіків);

3) біг на 1000 метрів (для жінок та чоловіків).

Перед початком тестування з кандидатами обов’язково проводиться цільовий інструктаж, про що робиться відповідний запис у журналі обліку інструктажів та медичного огляду кандидатів. На інструктажі кандидатам наголошується на необхідності дотримання заходів безпеки при виконанні вправ з фізичної підготовки та запобігання травматизму, а також проводиться опитування кандидатів щодо їх готовності до фізичного навантаження, що засвідчується їх особистим підписом.

Кандидати, які скаржаться на погане самопочуття, оглядаються медичним працівником і без його дозволу не допускаються до виконання вправ і нормативів. У разі погіршення самопочуття під час тестування кандидат повинен негайно повідомити про це членів комісії, які зобов'язані організувати надання йому невідкладної медичної допомоги. Після одужання кандидат зобов’язаний звернутися до підрозділу кадрового забезпечення органу поліції, який визначить йому дату повторного тестування.

Тестування з фізичної підготовки проводиться протягом одного дня. Кандидату для виконання контрольної вправи надається одна спроба. Виконання вправи повторно з метою покращення результату не допускається. В окремих випадках, коли вправу не було виконано через обставини, що не залежать від кандидата, голова комісії може дозволити виконання вправи повторно. У разі неможливості або небажання кандидата виконати всі контрольні вправи протягом одного дня, комісія визначає йому дату повторної перевірки, під час якої він заново проходить тестування по всім вправам.

Оскарження кандидатами результатів тестування розглядається відповідно до вимог чинного законодавства України та в установленому порядку.

Умови і порядок виконання контрольних вправ з фізичної підготовки:

1. Комплексна силова вправа

Вправа проводиться протягом 1 хвилини. За командою «Вправу починай!» перші 30 секунд учасник тестування з вихідного положення лежачи на спині виконує максимально можливу кількість піднімання тулуба в сід, руки за головою, пальці зчеплені в «замок», лопатки торкаються поверхні, ноги зігнуті в колінах під прямим кутом, ступні притиснуті партнером до підлоги. Через 30 секунд за командою «Час!» кандидат приймає вихідне положення упору лежачи на поверхні (руки на ширині плечей, кисті вперед, лікті розведені не більше ніж на 45 градусів, плечі, тулуб і ноги утворюють пряму лінію, стопи впираються в підлогу без опори) та без паузи для відпочинку виконує протягом наступних 30 секунд максимально можливу кількість згинань і розгинань рук до команди «Стій!». Згинаючи руки, кандидат обов’язково торкається грудьми поверхні або контактної платформи, розгинаючи руки у ліктьових суглобах, повертається у вихідне положення. Під час піднімання тулуба в сід незначне згинання ніг дозволяється, коли учасник тестування повертається у вихідне положення.

Результатом виконання вправи є загальна кількість піднімання тулуба в сід та згинань і розгинань рук в упорі лежачи за 1 хвилину.

Спроба не зараховується у разі:

1) відсутності торкання ліктями стегон (колін) під час виконання першої частини вправи;

2) відсутності торкання лопатками поверхні під час виконання першої частини вправи;

3) якщо пальці розімкнуті із «замка» під час виконання першої частини вправи;

4) зміщення таза під час виконання першої частини вправи;

5) торкання підлоги колінами, стегнами, тазом під час виконання другої частини вправи;

6) порушення прямої лінії «плечі - тулуб - ноги» під час виконання другої частини вправи;

7) відсутності фіксації тіла у вихідному положенні під час виконання другої частини вправи;

8) почергового розгинання рук під час виконання другої частини вправи;

9) відсутності торкання грудьми підлоги (платформи) під час виконання другої частини вправи;

10) розведення ліктів щодо тулуба більше ніж на 45 градусів під час виконання другої частини вправи.

2. Контрольні вправи з бігу на 100 метрів та 1000 метрів

Вихідне положення - високий чи низький старт.

Контрольні вправи виконуються на бігових доріжках стадіону або на іншій рівній місцевості, яка підготовлена для безпечного виконання вправ і дозволяє об’єктивно визначити результати. Вправа з бігу на 100 метрів проводиться виключно на біговій доріжці, розділеній на окремі смуги. Максимальна кількість учасників забігу становить 4 особи - для бігу на 100 метрів та 10 осіб - для бігу на 1000 і 3000 метрів.

Під час виконання контрольної вправи з бігу на 100 метрів учасники тестування за командою «На старт!» стають за стартову лінію і зберігають нерухомий стан. За сигналом стартера «Руш!» вони мають якнайшвидше подолати задану дистанцію, не знижуючи темпу бігу перед фінішем.

Під час виконання контрольних вправ з бігу на 1000, 3000 метрів учасники тестування за командою «На старт!» стають за стартову лінію і зберігають нерухомий стан. За сигналом стартера «Руш!» вони починають біг, намагаючись закінчити дистанцію якомога швидше. За потреби дозволяється переходити на ходьбу.

Результатом виконання вправ з бігу є час з точністю до десятої частки секунди на 100 метрів і до секунди на 1000 та 3000 метрів.

Вправа з бігу на 1000 метрів (на 3000 метрів) виконується останньою.

3. Контрольна вправа човниковий біг (10 х 10 метрів)

Контрольна вправа виконується на рівному майданчику з твердим покриттям та неслизькою поверхнею, на якому нанесено дві паралельні лінії, за кожною лінією - 2 півкола радіусом 50 сантиметрів (R - 50 cм) із центром на лінії. Максимальна кількість учасників забігу становить 2 особи.

Кандидат, не наступаючи на стартову лінію, приймає положення для старту. За командою «Руш!» (з одночасним включенням секундомірів) кандидат пробігає 10 м до другої лінії, перетинає її обома ногами, торкається поверхні в зоні півкола однією рукою, повертається кругом і так само пробігає ще 9 відтинків по 10 метрів.

Результатом виконання вправи є час, витрачений на випробування.

Спроба не зараховується у разі:

1) відсутності забігання за лінію обома ногами;

2) відсутності торкання рукою поверхні в зоні півкола.

Фізично підготовленим до служби є кандидат, який під час тестування виконав усі передбачені вправи на оцінку не нижче ніж «задовільно». 

Список кандидатів, запрошенних на тестування


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux