Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Криворізькі правоохоронці виявили вдома у раніше судимого чоловіка арсенал зброї

Опубліковано 01 березня 2018 року о 14:17

Завдяки спільним діям працівників Криворізького відділу поліції, Служби безпеки України та групи тактико-оперативного реагування патрульної поліції було виявлено та вилучено автомат Калашникова, 3 магазини до нього, 158 патронів та дві гранати Ф-1.

Вранці 1 березня в одній з квартир по вул. Святогеоргіївській правоохоронці провели санкціонований обшук, в ході якого виявили арсенал зброї. Наразі зброю та боєприпаси направили на експертизу. Виявилося, що 46-річний чоловік раніше вже був судимий за незаконне поводження зі зброєю.  

У діях зловмисника вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України. За незаконне поводження зі зброєю, бойовими приписами та вибуховими речовини йому загрожує позбавлення волі строком до 7 років. Наразі вирішується питання про затримання зловмисника в порядку ст. 208 КПК України.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Криворізького відділу поліції

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux