Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Криворізькі поліцейські організували захід до Всесвітнього дня дитини

Опубліковано 20 листопада 2025 року о 19:13

З нагоди Всесвітнього дня дитини, який відзначається 20 листопада, психологи та інспектори з дотримання прав людини відділення поліції № 1 та № 4 Криворізького районного управління поліції провели спільний захід для дітей правоохоронців та військовослужбовців.


Для малечі підготували теплу та доброзичливу атмосферу, різноманітні інтерактивні завдання й психологічні ігри, що допомагають розвивати емоційну стійкість, формувати довіру та підтримку.


Окрему увагу поліцейські приділили темі прав дитини — розповіли про основні права, які має кожна дитина, пояснили, чому важливо їх знати, поважати та відстоювати у різних життєвих ситуаціях.


Подібні ініціативи не лише підвищують рівень знань про права дитини, а й створюють безпечне середовище, у якому діти можуть відкрито спілкуватися, відчувати турботу дорослих та набувати важливих навичок безпечної поведінки.


Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Криворізького районного управління поліції


1 з 6
2 з 6
3 з 6
4 з 6
5 з 6
6 з 6

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux