Криворізькі правоохоронці повідомили про підозру директору філії державного підприємства за зловживання службовим становищем
Обіймаючи посаду виконувача обов’язків директора державного підприємства, створеного на базі установи виконання покарань, посадовець безпідставно нарахував працівникам премії на суму понад мільйон гривень.
Правоохоронці відділення поліції № 2 Криворізького районного управління поліції задокументували, що у 2024 році фігурант нарахував премії 9 працівникам підприємства у розмірі 15 посадових окладів кожному за підсумками роботи у 2023 році. Однак, колективним договором підприємства передбачено, що працівники можуть бути премійовані у граничному розмірі, який не перевищує одного посадового окладу. Загалом збитки державі оцінюються у сумі понад мільйон гривень.
Протиправну схему задокументували співробітники відділення поліції № 2 Криворізького районного управління поліції під процесуальним керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури та Криворізької південної окружної прокуратури.
Наразі чоловіку повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України — зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Судом йому обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Криворізького районного управління поліції