Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Дніпропетровщині поліцейські викрили групу наркоторговців та вилучили наркотичні речовини вартістю понад пів мільйона гривень

Опубліковано 28 січня 2025 року о 10:10

Наркоділки налагодили схему збуту різного виду наркотиків та психотропів, серед яких канабіс, амфетамін, метамфетамін та а-PVP.

Поліцейські встановили, що підозрювані отримували великі партії марихуани, фасували її у сліп-пакети, після чого готову «продукцію» збували у містах Дніпро та Підгороднє, використовуючи метод «закладок» та шляхом прямих продажів.

27 січня під час 12 обшуків поліцейські вилучили у наркозбувачів майже 2 кг висушеного канабісу та амфетамін вартістю понад пів мільйона гривень. Також в одного із зловмисників виявили гранату Ф-1 із запалом та електронні ваги. Все вилучене направили на експертизу.

За зберігання та збут наркотиків, а також боєприпасу, вирішується питання про повідомлення фігурантам про підозру за статтями 309, 307 та 263 Кримінального кодексу України.

Слідчі заходи провели поліцейські управління боротьби з наркозлочинністю та оперативники кримінальної поліції ГУНП в Дніпропетровській області спільно зі слідчими Дніпровського РУП за силової підтримки спецпризначенців. Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснює Слобожанська окружна прокуратура.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

1 з 6
2 з 6
3 з 6
4 з 6
5 з 6
6 з 6

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux