Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
На Чемпіонаті Національної поліції України з боротьби самбо поліцейський з Новомосковська здобув бронзову медаль
Опубліковано 04 червня 2021 року о 14:51

У ваговій категорії понад 98 кілограмів інспектор відділу реагування патрульної поліції старший лейтенант поліції Ігор Папазов посів третє місце. Він має звання майстер спорту з боротьби самби та здобув заслужену перемогу.

Чемпіонат України з боротьби самбо проходив 3-4 червня у м. Полтава. За звання переможців змагалися збірні команди Головних управлінь Національної поліції України в областях та місті Києві, міжрегіональних територіальних органів Національної поліції України.

Загалом у змаганнях взяли участь 195 співробітників поліції в складі 28 команд з різних регіонів держави. Вони були представлені у 7 вагових категоріях від 64 до 100 кілограмів. Дніпропетровську область представляли семеро поліцейських. Нагороди переможцям вручив заступник Голови Нацполіції України Олег Козловський.