Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Обікрав тир: правоохоронці Дніпра затримали зловмисника

Опубліковано 09 жовтня 2024 року о 18:44

Неодноразово засуджений мешканець міста скоїв крадіжку з приміщення тиру, розташованого на території парку в мікрорайоні Західний.


8 жовтня під час комендантської години, близько 4.30, невідомий чоловік проник у приміщення тиру та викрав з нього автомати, іграшки та камери відеонагляду.


Виявивши крадіжку, представники закладу звернулися до поліції.


Переглянувши записи з камер відеоспостереження, поліцейські відділення поліції №3 Дніпровського районного управління поліції розпочали пошук правопорушника та через деякий час вже встановили його.


Ним виявився 42-річний місцевий мешканець, який раніше мав проблеми із законом.


Правоохоронці затримали його в порядку порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.


Частину викраденого правоохоронці вилучили.


9 жовтня слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - до восьми років позбавлення волі.


Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського районного управління поліції






1 з 5
2 з 5
3 з 5
4 з 5
5 з 5

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux