Очільник поліції Дніпропетровщини привітав курсантів ДДУВС з 10-ю річницею Національної поліції України
У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відзначили 10-ту річницю створення Національної поліції України. Святкова атмосфера, щирі слова подяки й хвилини глибокої поваги до тих, хто віддав життя за Україну, об’єднали курсантів, викладачів і почесних гостей заходу.
До присутніх звернулися начальник Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Олександр Ганжа та ректор університету Олександр Моргунов. Вони подякували курсантам за вибір нелегкого, але надзвичайно важливого шляху – служити суспільству, захищати людей і підтримувати закон.
Олександр Ганжа відзначив кращих курсантів і наставників, побажавши їм не лише успішного навчання, а й сили духу, людяності та відданості справі.
«Ви — майбутнє нашої поліції, і саме від вашої сумлінності, щирості та професіоналізму залежатиме довіра людей до правоохоронної системи, — зазначив керівник поліції області.
Під час заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв — поліцейських, військових і всіх, хто загинув, захищаючи Україну.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області