Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Перед канікулами — про головне: у Кам’янському поліцейські провели тиждень безпеки для школярів

Опубліковано 20 березня 2026 року о 15:11

Напередодні весняних канікул поліцейські Служби освітньої безпеки провели в навчальних закладах міста для учнів пізнавальні та корисні уроки безпеки.


Протягом тижня інспектори організовували інтерактивні заняття, вікторини та тематичні бесіди, під час яких у доступній формі роз’яснювали дітям важливі правила безпечної поведінки. Особливу увагу приділяли дотриманню правил дорожнього руху, безпеці поблизу недобудов і покинутих об’єктів, а також діям у надзвичайних ситуаціях.


Також правоохоронці пояснили, як необхідно діяти у разі виявлення підозрілих або небезпечних предметів. Головне — не торкатися їх, триматися на безпечній відстані та одразу повідомляти дорослих і відповідні служби. Окремо наголосили на важливості уважності та обережності під час дозвілля.


На завершення зустрічей школярі отримали яскраві інформаційні книжки з корисними порадами, які допоможуть краще запам’ятати правила безпеки.


Дбаємо про найдорожче — безпеку наших дітей


Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам'янського районного управління поліції


1 з 7
2 з 7
3 з 7
4 з 7
5 з 7
6 з 7
7 з 7

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux