На Дніпропетровщині поліція затримали міського голову територіальної громади за вимагання 10 тисяч доларів неправомірної вигоди

Події

Сьогодні, 5 лютого, працівники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області Нацполіції  та прокуратури Дніпропетровської області викрили посадовця та посередника під час одержання коштів.

Під час проведення процесуальних заходів правоохоронці задокументували факт вимагання та отримання міським головою однієї з територіальних громад неправомірної вигоди з підприємця. За передачу у користування земельної ділянки під організацію діяльності полігону твердих відходів та в подальшому виділення її у власність посадовець вимагав 10 тисяч доларів США неправомірної вигоди. До корупційної діяльності долучив посередника.

Під час одержання визначеної суми обидва фігуранти були затримані правоохоронцями.  Наразі на місці події проводять слідчі дії. По їх завершенню буде вирішуватися питання щодо повідомлення даним особам про підозру.

Кримінальне провадження відкрите за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Нагадуємо, на Закарпатті працівники управління стратегічних розслідувань поліції та НАБУ викрили на хабарі голову суду.

Окрім того раніше повідомляли, що у Києві працівники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції затримала посадовця Секретаріату Кабінету Міністрів з хабарем у два мільйони гривень.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України