За розповсюдження дитячої порнографії поліцейські міграційної поліції викрили трьох мешканців Дніпра

Події

Чоловіки за допомогою файлообмінних мереж протягом 2019-2021 років здійснювали розповсюдження порнографічних матеріалів за участі дітей.

Восьмого вересня правоохоронці Управління міграційної поліції в Дніпропетровській області спільно зі слідчими слідчого управління поліції Дніпропетровщини провели три санкціоновані судом обшуки за місцем мешкання 41-, 46- та 58-річних жителів Дніпра, причетних до розповсюдження дитячої порнографії через мережу Інтернет. Під час слідчих дій поліцейські вилучили комп’ютерне обладнання, фотоапарат з флеш носієм та три мобільні телефона. 

Все вилучене направили на проведення відповідних експертиз, після отримання результатів яких буде вирішуватися питання про повідомлення чоловікам про підозру.  

Слідчі заходи проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 301-1 (одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області 
 

поліція
новини
мігрант