За вчинення хуліганських дій на пр. Пушкіна у м. Дніпро затримано п’ять осіб

Події

Для з’ясування всіх обставин конфлікту за даним фактом слідчими було відкрито кримінальне провадження – за ч. 3 ст. 296 (хуліганство) та вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ст. 345-1 (погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України.

За попередньою інформацією, 2 липня близько 18:00 на пр. Пушкіна відбувався демонтаж рекламних носіїв відповідно до рішення Дніпропетровської міської ради. Для припинення робіт на місце прибула група чоловіків, внаслідок чого між двома конфліктуючими сторонами відбулася бійка. Поліцейські, які прибули на виклик про хуліганські дії, припинили конфлікт. В результаті під час бійки тілесні ушкодження отримав працівник «Муніципальної варти». Також до поліції звернувся  журналіст одного з місцевих телеканалів із заявою про побиття та пошкодження відеокамери.  За даним фактом проводиться перевірка.

За грубе порушення публічного порядку та за підозрою у нанесенні тілесних ушкоджень поліцейські доставили до відділення поліції п’ять учасників конфлікту з обох сторін. Їх затримано в порядку ст. 208 КПК України. Встановлюються інші учасники хуліганських дій. Триває досудове слідство для з’ясування всіх обставин подій.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області