Пограбував літніх жінок: слідчі Дніпропетровщини повідомили про підозру зловмиснику
41-річний раніше судимий чоловік, маючи непогашену судимість за аналогічні злочини, знову вчинив грабіж.
18 січня 2026 року близько 22:30 підозрюваний проник на територію приватного домоволодіння у селищі Царичанка Дніпровського району. Скориставшись тим, що хвіртка була не зачинена, чоловік зірвав навісний замок на вхідних дверях будинку та проник усередину помешкання, де перебували дві літні жінки, які відпочивали. Зловмисник відкрито заволодів грошовими коштами та деяким майном потерпілих.
Однак на цьому зловмисник не зупинився. У ніч на 19 січня він знову повернувся до цього ж домоволодіння, де повторно проник до житла та викрав продукти харчування й побутові речі, після чого залишив місце події.
Слідчі відділення поліції № 4 Дніпровського районного управління поліції № 2 зібрали достатню доказову базу, зокрема показання потерпілих і свідків, результати оглядів та обшуків, і повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно, поєднаний із проникненням у житло та в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського районного управління поліції № 2