Поліцейські Дніпра затримали чоловіка, причетного до крадіжки майна з навчального закладу міста
Зловмисник проник до відчиненого кабінету та, переконавшись, що в приміщенні нікого немає, викрав зі столу мобільний телефон і з місця злочину втік.
Злочин стався 6 січня в одному з університетів у Соборному районі міста. На місці події працювала слідчо-оперативна група відділу поліції № 2 Дніпровського районного управління поліції № 1 спільно з оперативниками кримінальної поліції.
Поліцейські встановили особу та розшукали зловмисника. Ним виявився 25-річний мешканець міста Дніпра, який раніше неодноразово притягувався до відповідальності за вчинення майнових злочинів. Втім, на шлях виправлення чоловік не став і знову порушив закон.
Слідчі за процесуального керівництва Правобережної окружної прокуратури міста Дніпра повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. За злочин передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського районного управління поліції № 1