Поліцейські Дніпропетровщини вшанували пам’ять загиблих колег та усіх полеглих захисників
Опубліковано 28 червня 2026 року о 09:00
Присутні схилили голови у хвилині мовчання, згадуючи поліцейських, які загинули на фронті, захищаючи державу від російської агресії, та віддали життя, виконуючи свій службовий обов’язок.
У вшануваннях взяли участь керівництво ГУНП та особовий склад поліції області. Представник духовенства відслужив панахиду за загиблими Героями та помолився за вічний спокій їхніх душ.
На завершення церемонії учасники поклали квіти до Меморіалу пам’яті полеглих правоохоронців, віддавши шану тим, хто до останнього залишався вірним Присязі та українському народові.
Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя за Україну. Їхній подвиг назавжди залишиться у наших серцях.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області