Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські Дніпропетровщини вшанували пам’ять загиблих захисників України та полеглих колег

Опубліковано 25 липня 2026 року о 12:14

Хвилиною мовчання вони вшанували українців, яких вбив ворог - захисників України, правоохоронців і мирних жителів, життя яких забрала збройна агресія росії.

Сьогодні рівно о 9:00 поліцейські Дніпропетровської області долучилися до пам’ятних заходів. Опісля хвилини мовчання, представник духовенства відслужив поминальну панахиду та прочитав молитву за всіх, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України.

На завершення церемонії керівництво Головного управління та особовий склад поліції поклали квіти до Меморіалу пам’яті загиблих правоохоронців, віддавши шану співробітникам поліції, які до останнього залишалися вірними Присязі та загинули, виконуючи службовий обов’язок.

Пам’ять про загиблих – це повага та вдячність тим, хто віддав життя за Україну. Підтримка для тих, хто втратив найрідніших.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

1 з 10
2 з 10
3 з 10
4 з 10
5 з 10
6 з 10
7 з 10
8 з 10
9 з 10
10 з 10

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux