Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські Кам’янського затримали підозрюваного у нанесенні чоловіку смертельного ножового поранення

Опубліковано 18 листопада 2024 року о 16:02

З тяжкими тілесними ушкодженнями потерпілого госпіталізували до реанімації. В результаті отриманих поранень 37-річний чоловік помер у лікарні.

Злочин стався 16 листопада  близько 23:30 біля одного з розважальних закладів в центрі міста. Поліцейські встановили, що між чоловіками відбулася бійка, під час якої 44-річний підозрюваний дістав з сумки ніж й декілька раз вдарив потерпілого. 

Оперативники кримінальної поліції Кам’янського районного управління поліції розшукали зловмисника. Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За погодженням з Кам’янською окружною прокуратурою нападнику повідомили про підозру за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід - тримання під вартою.


 Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам`янського РУП


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux