Поліцейські Дніпропетровщини долучилися до всеукраїнського забігу «Активні парки»
Подія стала не лише спортивним святом, а й важливим кроком у зміцненні довіри та співпраці між поліцією й громадами.
18 квітня поліцейські Самарівського, Криворізького, Кам’янського та Нікопольського районного управління поліції взяли участь у міському спортивному заході, який відбувся в межах всеукраїнського проєкту «Активні парки» за підтримки громадської організації «Дніпровський спортивний клуб “Правоохоронець”». Забіг проходив за ініціативи Державної установи «Агенція масового спорту України» у межах програми Президента «Активні парки» та за сприяння Міністерства молоді та спорту України.
Кожен учасник міг обрати оптимальну дистанцію: один, п’ять або десять кілометрів. Для дітей провели короткі забіги на 100, 300 та 500 метрів, а представники старшого покоління пройшли маршрут у форматі скандинавської ходьби.
Перед стартом усі учасники долучилися до запальної руханки, яка задала радісного настрою та об’єднала всіх перед стартом. Під час забігу поліцейські продемонстрували витримку, силу духу та справжню командну підтримку.
На фініші кожен учасник отримав пам’ятну медаль — символ єдності, вдячності та незламності українського народу.
Правоохоронці й надалі підтримуватимуть ініціативи, спрямовані на розвиток спорту, популяризацію здорового способу життя та зміцнення взаємодії з громадою. Такі заходи укріплюють командний дух, об’єднують людей і допомагають наблизитися до мети!
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області