Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Поліцейські Дніпропетровщини змагалися на чемпіонаті серед поліцейських з боротьби самбо
Опубліковано 31 січня 2020 року о 13:00

У чемпіонаті взяли участь близько 40 поліцейських зі спеціальних, структурних та територіальних підрозділів поліції, апарату ГУНП, а також з управління патрульної поліції.

Учасники команд поділилися на 8 вагових категорій – до 62 кг, 68 кг, 74 кг, 82 кг, 90 кг, 100 кг та понад 100 кг. За результатами змагань в особистому заліку переможцями стали Андрій Ушаков, Микола Шульга, Дмитро Люлька, Дмитро Нагорний, Дмитро Касьянов, Іван Сахошко та Роман Марочкін. У командній першості перемогу вибороли: І місце - команда полку поліції особливого призначення, ІІ місце - команда Дніпровського відділу поліції та ІІІ місце - команда Управління КОРД.

Учасники змагань показали високий рівень спортивної майстерності та відмінні знання техніки прийомів самбо - захват, залом і утримання супротивника. Призери чемпіонату були нагороджені почесними грамотами, медалями та кубками. Також переможці обласних змагань візьмуть участь у Чемпіонаті Нацполіції з боротьби самбо, який відбудеться у м. Харкові наприкінці лютого цього року.