Правоохоронці спільно із волонтерами доставили продукти харчування, радіостанції та інші предмети першої необхідності військовослужбовцям, які боронять територію нашої країни та області від російських загарбників.
З початку російської агресії поліцейській офіцери громади постійно допомагають військовим та мирним жителям. Спільно з волонтерами вони надають всебічну допомогу всім, хто її потребує. Адже ми єдині, бо ми українці!
Поліція Дніпропетровщини щиро дякує колегам з управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області, управління дотримання прав людини Національної поліції України, представникам благодійного фонду «Нова Галичина», компанії «JM Wirtschaftsberatungs- und Handels GmbH» та товариству «Акфорт» за можливість забезпечення допомогою наших військових та всіх хто її потребує.
Разом до перемоги!
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області