Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Посилення міжнародної співпраці: у Дніпрі керівництво поліції обговорили протидію гібридним загрозам

Опубліковано 15 жовтня 2025 року о 15:57

15 жовтня у Дніпрі відбулася зустріч представників Національної поліції з Командувачем цивільними операціями ЄС Стефано Томатом та представниками Консультативної місії ЄС. Участь у заході взяли керівники поліції Дніпроперовської, Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей.


Під час заходу сторони обговорили ключові питання співпраці у сфері безпеки, зокрема — протидію гібридним загрозам, кіберзлочинності, інформаційним впливам і захист критичної інфраструктури у прифронтових регіонах.


Поліцейські Дніпропетровщини поінформували європейських партнерів про результати роботи у сфері протидії кіберзлочинам та диверсійним проявам, а також наголосили на важливості сучасного технічного забезпечення для підвищення ефективності реагування.


Начальник Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Олександр Ганжа подякував міжнародним партнерам за постійну підтримку України та Нацполіції з початку повномасштабного вторгнення. Він наголосив, що їх допомога є важливою для відновлення ефективної роботи поліції, особливо у громадах, наближених до зон бойових дій. Також очільник поліції Дніпропетровщини зазначив, що ефективна протидія гібридним формам агресії можлива лише за умови використання сучасних аналітичних інструментів і тісної міжнародної співпраці.


Зустріч відбулася у дусі партнерства та взаємної підтримки. Європейська місія продовжує надавати допомогу українській поліції у зміцненні професійних спроможностей і впровадженні сучасних підходів до забезпечення безпеки громадян.


Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області


1 з 6
2 з 6
3 з 6
4 з 6
5 з 6
6 з 6

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux