У Дніпрі поліцейські припинили діяльність інтернет магазину через який збували наркотики

Протидія наркозлочинності

Свою електронну адресу та асортимент товару магазину «@HavaGoa» зловмисники розміщували на парканах та спорудах обласного центру.

В ході оперативно - розшукових заходів, в рамках відкритого кримінального провадження  за ч.2 ст.307 КК України, правоохоронці встановили злочинну групу до складу якої входило вісім мешканців міста Дніпра. Відомо, що роль кожного учасника групи була чітко визначена: організатор, водій-кур'єр, закладчик, відповідальний за підбір персоналу тощо.

Як з’ясували поліцейські, клієнти оплату здійснювали  шляхом переведення грошових коштів на різні електронні гаманці. Доставка ж наркотичних засобів та психотропних речовин до покупців відбувалася  шляхом «закладок» та за допомогою кур’єрської служби.

2 серпня працівниками управління протидії наркозлочинності  спільно зі слідчими СУ ГУНП в Дніпропетровський області проведено 10 санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантів. В ході них було виявлено та вилучено: сліп-пакети з наркотичним засобом «марихуана», сліп-пакети з речовиною  схожою на «Альфа PVP», 18 банківських карток, мобільні телефони, стартові пакети з сім-картами, комп’ютерне обладнання, електронні ваги та грошові кошти .

Вилучені речовини направлено на експертизу. За цінами «чорного ринку» вартість вилученого складає близько 112 000 грн.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області