У Дніпровському районі правоохоронці виявили та знищили посів культивованих конопель

Протидія наркозлочинності

Чоловіка з пакетом свіжо зібраного «врожаю» марихуани зупинили правоохоронці. Той пояснив, що зібрав це для себе та повів поліцейських показати, де це вирощує.

17  вересня на території Дніпровського району в ході перевірки  оперативної інформації працівники управління протидії наркозлочинності спільно з працівниками відділу аеропідтримки управління моніторингу та аналітичного забезпечення Департаменту патрульної поліції виявили культивований посів коноплі. Від чужих очей «городину» весь час чоловік ховав за посівом соняшника.   

Понад 400 кущів коноплі та 500 гр вже зірваного «врожаю» вилучили правоохоронці у 59- річного місцевого мешканця. Чоловік вже був раніше судимий за аналогічний злочин.

Вилучені рослини та речовини направлені на дослідження.

Після проведення відповідних досліджень буде прийнято рішення про відкриття кримінального провадження та внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що зараз на Дніпропетровщині триває комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК».

 

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами УПН в Дніпропетровській області

Матеріали для ЗМІ

Фото
Відео
новини
наркотики