В орендованій квартирі у Дніпрі поліцейські виявили нарколабораторію з виготовлення метамфетаміну та вирощування конопель

Протидія наркозлочинності

Чоловік облаштував «намет», де в окремих горщиках росли коноплі елітних сортів. Намет був оснащений спеціальним приладдям для вирощування конопель, а саме вентиляцією, освітленням та лампами обігріву.

Також у квартирі поліцейські виявили лабораторне обладнання для виготовлення амфетаміну – скляні колби, трубки та інші ємності. Крім цього, під час обшуку поліцейські вилучили амфетамін, прекурсори, синтетичні наркотики «спайси» та «мікси», пляшки з реагентами. Вартість вказаних речовин за цінами «чорного ринку» становить близько 75 тис. гривень. Все вилучене направлено на експертизу.

Обшук провели співробітники управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчими та працівниками відділу кримінального аналізу під процесуальним керівництвом прокуратури 5 грудня. Як встановили співробітники поліції, 22-річний чоловік організував виготовлення та збут на території м. Дніпро, Запорізької та Миколаївської областей марихуани та амфетаміну. Для цього у месенджері створив канал, де інформував покупців про ціну на наркотики та приймав замовлення. У Дніпрі наркотики збував шляхом «закладок», до інших областей пересилав службами доставки.

Наразі чоловіку повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Поліція проводить подальші заходи для встановлення інших осіб, причетних до збуту наркотиків.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області