Меню
Серед поліцейських Дніпропетровщини обрали найсильніших у гирьовому спорті
Опубліковано 26 січня 2022 року о 17:01

Для визначення кращих спортсменів 50 поліцейських Дніпропетровської області виконували дві вправи з гирею вагою 24 кг: поштовх двох гирь обома руками та ривок почергово лівою та правою рукою.

Чемпіонат ГУНП в  Дніпропетровській області з гирьового спорту відбувся 26 січня на базі спорткомплексу ФСТ «Динамо».

В ході змагань визначилися переможці у командному та особистому заліку. У командному заліку перше місце посіла команда бійців спецпідрозділу КОРД, ІІ місце виборола команда роти поліції особливого призначення «Січеслав» і бронзовим призером стала команда полку поліції особливого призначення.

В особистому заліку перші місця у категорії до 63 кг посів Андрій Ушаков (полк поліції особливого призначення), до 68 кг – співробітник управління КОРД, до 73 кг - Денис Швидь (відділення поліції № 2 Дніпровського РУП), до 78 кг - Валерій Дідик (відділення поліції № 6 Кам’янського РУП), до 85 кг - Євген Душкевич (Криворізьке РУП), до 95 кг - Віталій Куц (відділення поліції № 2 Дніпровського РУП) та понад 95 кг - Максим Стельмах (Криворізьке РУП).

Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти. Кращі спортсмени представлятимуть поліцію Дніпропетровщини на Всеукраїнському чемпіонаті з гирьового спорту серед поліцейських, що відбудеться наприкінці лютого у Житомирі.