Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Слова мають силу: у Кам`янському поліцейські навчають школярів протидіяти булінгу

Опубліковано 06 травня 2026 року о 15:48

Серію тематичних уроків для учнів провели поліцейські служби освітньої безпеки, аби навчити дітей розпізнавати булінг та правильно реагувати на нього.


Правоохоронці у доступній та інтерактивній формі пояснили школярам, що таке булінг, які його види існують та чим він відрізняється від звичайного конфлікту. Особливу увагу приділили темі відповідальності за цькування та важливості своєчасного звернення по допомогу.


Під час занять діти розгадували тематичні кросворди, розбирали реальні життєві ситуації, вчилися підтримувати одне одного та знаходити безпечні способи вирішення конфліктів. Наприкінці заняття поліцейські зазначили, що не можна замовчувати проблему булінгу, а важливо розповісти дорослим, яким довіряєш.


Такі уроки допомагають дітям не замикатися в собі, а знати: вихід є, і поруч завжди знайдуться ті, хто підставить плече.


Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам’янського РУП

1 з 10
2 з 10
3 з 10
4 з 10
5 з 10
6 з 10
7 з 10
8 з 10
9 з 10
10 з 10

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux