Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Спричинив тяжкі тілесні ушкодження перехожому: у Кам’янському поліцейські повідомили про підозру 39-річному чоловіку

Опубліковано 08 травня 2025 року о 18:30

Під час конфлікту підозрюваний побив 49-річного містянина. Потерпілого госпіталізували до лікарняного закладу.


Інцидент стався на лівобережжі міста. Під час словесного конфлікту на вулиці зловмисник кулаком в обличчя вдарив незнайомця. Після чого потерпілий втратив рівновагу та впав на землю. Не зупиняючись, підозрюваний продовжив завдавати чоловіку численних ударів руками та ногами.


Оперативники відділення поліції №1 Кам'янського районного управління поліції встановили особу зловмисника. Ним виявився 39-річний місцевий житель.


За погодженням із Кам’янською окружною прокуратурою, фігуранту повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до восьми років.


Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам’янського РУП


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux