Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Дніпрі судитимуть 32-річного чоловіка за пограбування сусіда по палаті

Опубліковано 20 серпня 2026 року о 14:08

Перебуваючи у міській лікарні, зловмисник скористався відсутністю власника, дістав із його гаманця гроші та почав тікати, коли до палати повернувся потерпілий.


Злочин стався 10 червня в одному з медичних закладів Соборного району. До поліції звернувся пацієнт та повідомив про зникнення грошей.


Працівники кримінальної поліції відділу поліції №2 Дніпровського районного управління поліції №1 встановили особу причетного та затримали його у Дніпрі. Ним виявився житель іншої області. Як з’ясувалося, чоловік уже потрапляв у поле зору правоохоронців через вчинення майнових злочинів.


Слідчі зібрали необхідні докази та повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України - грабіж. Досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Подальшу долю обвинуваченого визначатиме суд.


Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області (за матеріалами Дніпровського районного управління поліції №1)


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux