Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Кам’янському судитимуть містянина за скоєння розбійного нападу

Опубліковано 04 вересня 2025 року о 12:28

Правоохоронці завершили досудове розслідування стосовно 34-річного чоловіка, який здійснив розбійний напад у магазині та скерували обвинувальний акт до суду.


Подія сталася 7 серпня близько 21:00. Зловмисник зайшов до торгівельного закладу й почав складати товар у сумку. Коли продавчиня намагалася його зупинити, нападник дістав предмет, схожий на зброю, пригрозив його застосуванням і залишив приміщення з викраденим.


Поліцейські Кам'янського районного управління поліції оперативно встановили його місцеперебування та затримали. Слідчі, під процесуальним керівництвом Кам`янської окружної прокуратури, завершили досудове розслідування та направили обвинувальний акт відносно фігуранта до суду. Йому інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.187 (розбій) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує від восьми до п'ятнадцяти років позбавлення волі.



 

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам’янського РУП



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux