У Нікополі поліцейські викрили чоловіка на вимаганні хабаря за вплив на рішення військово-лікарської комісії
За 4 тис. доларів мешканець Нікополя обіцяв вплинути на рішення військово-лікарської комісії про визнання військовозобов’язаного обмежено придатним до служби в ЗСУ.
Слідчі Нікопольського РУП встановили, що фігурант запропонував співробітнику одного з підприємств міста посприяти у проходженні військово-лікарської комісії. Він запевнив, що має вплив на службових осіб ВЛК та може домовитися про прийняття рішення про придатність до служби в підрозділах забезпечення, не задіяних у бойових діях. За це він вимагав 4 тисячі доларів.
У лютому 2026 року під час зустрічі в автомобілі зловмисник отримав першу частину неправомірної вигоди - 2 тисячі доларів, після чого домовився про видачу медичного висновку, за результатами якого чоловіка було визнано придатним до служби у підрозділах забезпечення. Під час отримання другої частини коштів підозрюваного затримали в порядку ст. 208 КПК України.
Слідчі Нікопольського районного управління поліції за процесуального керівництва Нікопольської окружної прокуратури повідомили 42-річному місцевому мешканцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом).
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Нікопольського РУП