У Новомосковському районі поліцейські запросили старшокласників на віртуальну подорож Дніпропетровським університетом внутрішніх справ
Правоохоронці запросили майбутніх студентів на навчання та роз’яснили умови вступної кампанії 2024 року.
12 березня поліцейські сектору кадрового забезпечення Новомосковського районного відділу поліції спільно з курсантами 3-го курсу ДДУВС завітали до здобувачів освіти Черкаського ліцею.
В умовах додержання правил безпеки під час сигналу повітряної тривоги правоохоронці розповіли про структурні підрозділи, факультети, навчання, студентське дозвілля та спорт в університеті. Окрім цього, учні дізналися про професію поліцейського та специфіку роботи.
Правоохоронці запросили випускників взяти участь у конкурсі до вступу у вищі навчальні заклади МВС України за державним замовленням з подальшим працевлаштуванням на службу до Національної поліції.
Окрім цього, студенти 3-го курсу поділилися враженнями й успіхами свого навчання. Вони розповіли про переваги здобуття освіти в цьому університеті.
Зустріч відбулася в дружній атмосфері. Учні із задоволенням зверталися з питаннями до поліцейських не тільки стосовно вступної кампанії, а також із приводу буденного життя поліції та цікавилися їхньою службою.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Новомосковського районного відділу поліції
