Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Павлограді поліцейські затримали грабіжників, коли вони намагалися здати у ломбард викрадену прикрасу

Опубліковано 28 червня 2018 року о 09:02

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Павлограда впродовж години затримали кримінальний дует. Двоє чоловіків заздалегідь спланували вчинення правопорушення та розподілили між собою ролі.  

Подія сталась 27 червня  близько 13:00 на одній із центральних вулиць міста. На спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що 58-річна павлоградка стала жертвою грабіжників. Потерпіла повідомила, що біля будинку 96 по вул. Центральній м. Павлограда до неї зі спіни підійшов молодик та бризнув в обличчя невідому речовину. В той час інший чоловік зірвав золотий ланцюжок з хрестиком.  Після цього чоловіки кинулись тікати.

Поліцейські зреагували миттєво. Потерпіла детально змалювала їм прикмети кривдників. Вже через 30 хвилин чоловіків затримали біля одного із ломбардів міста та доставили до Павлоградського відділу поліції.

За вказаним фактом відомості внесені до ЄРДР за ч. 2 ст. 186 (грабіж) КК України.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Павлоградського ВП

 

 
 
 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux