Правоохоронці закликали містян бути уважними, не чіпати підозрілі та вибухонебезпечні предмети, та про всі підозрілі знахідки повідомляти до поліції та ДСНС.
Сьогодні, 30 травня, ювенальні поліцейські м. Синельникове спільно з працівниками Синельниківського районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, та представником соціальної служби поспілкувалися з родинами, які мають складні життєві обставини.
Правоохоронці розповіли дорослим та малюкам про наслідки російської агресії, такі як вибухонебезпечні пристрої та уламки від боєприпасів.
Вони повідомили, що чіпали підозрілі предмети не можна, про підозрілі знахідки необхідно одразу повідомляти до поліції та ДСНС і чекати приїзду спеціалістів на безпечній відстані.
Такі заходи правоохоронці Синельникове та рятувальники проводять вже не вперше, та проводитимуть і надалі. Будьте відповідальними, бережіть себе та своїх близьких!
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області