У відділенні поліції № 10 (смт. Петриківка) розпочав роботу оновлений спортзал для поліцейських
Відтепер поліцейські Петриківки зможуть тренуватися у власному спортзалі, проводити службову підготовку із тактики самозахисту та фізичної підготовки.
Відкриття спортзалу відбулося 14 грудня за ініціативи начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Дніпропетровській області Володимира Загороднього. У приміщенні було обладнано спортивний куточок із боксерською грушею, борцівськими матами, гантелями, шведською стінкою і універсальним тренажером. Також поліцейські отримали комплекти захисних шоломів та боксерських рукавичок.
Ремонт та благоустрій приміщення стали можливими завдяки внескам членів спортклубу Дніпропетровської області «Правоохоронець», а також участі керівництва відділення поліції № 10 Дніпровського районного управління поліції.